Wpis z mikrobloga

Mircy, jako że moja królowa lawet - Alfa 156 SW 2.4 JTD / 2001 znów odmówiła posłuszeństwa szukam auta na zakup dla siebie. Budżet do 120k cebulionów. Czy jestem w stanie coś nowego sensownego kupić w tej kwocie. Najlepiej crossover / SUV. Niestety moje dotychczasowe poszukiwania doprowadziły mnie na skraj nerwicy bo okazuje się, że w zasadzie w tych wcale nie takich małych pieniądzach nie bardzo jest co kupić do tego większość nowych jednostek napędowych sypie się niemiłosiernie wg opinii na forach. Ratujcie. Używkę też rozważam ale bardzo boję się wdepnąć na minę. Zakup raczej na firmę / leasing. #samochody #cokupic
  • 14
  • Odpowiedz
@lagrande: Jak leasing to co się martwisz? Superba i wszystko w dupie miej.
A jak za gotówkę, to rozejrzyj się za XC60. Świetne samochody i można dostać jeszcze z porządnym dieslem 2.4 R5 (D5)
  • Odpowiedz
@lagrande: Mondeo V kombi z 2.0 ecoboost 200 KM, jak SUV to Edge z tym samym silnikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Te silniki mają już sporo nalatane i nic się złego z nimi nie dzieje. Spalanie w mdo z automatem: średnio 8-9 l/100 i banan na twarzy. Banalnie łatwo się czipuje na 240 KM (jest dostępny taki fabryczny)
  • Odpowiedz
@lagrande za 121000 masz Superba Ambition z pakietem fresk, 2.0 diesel 100kW z pakietem przeglądów na 4 lata do 60000km i przedłużoną gwarancją 4 lata 60000km.
W leasingu 102% wyjdzie dość dobra rata, myślę że bezkonkurencyjna. Jak chcesz konkretna ofertę daj @ na priv
  • Odpowiedz