Wpis z mikrobloga

  • 6
@skinnydog jak jakość zdjęcia ma się przekładać na wiek? Jestem szczerze zaciekawiona i z chęcią wysłucham Twojej teorii (mówię szczerze). Zdarzyło się i tu, bo to klisza, negatyw, cyknięty w zeszłym roku :)
  • Odpowiedz
jak jakość zdjęcia ma się przekładać na wiek?


@Uogolnienie: Ja tylko piszę co widzę. Jakość czy forma zdjęcia sugeruje, że jest starsze jak wiek autorki a zadałem pytanie czy to jej zdjęcie więc te kilka postów jest z tego powodu zbytecznych. Wystarczyło odpowiedzieć, twoje czy od kogoś. Dalej się bawimy w kotka i myszkę? ;)
  • Odpowiedz
Koledze wydaje się że to zdjęcie sprzed kilkudziesięciu lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak wygląda Kuba!


@szad7: Kolega wie jakie są auta i jak Kuba wygląda, sugeruję się formą zdjęcia a mam tysiące czy więcej w analogu samodzielnie wywołanych więc stąd proste pytanie.
  • Odpowiedz
@skinnydog: to już nie rozumiem - kolega wie jak wygląda Kuba, kolega wie jak wyglądają fotografie analogowe, a kolega dziwi się że zdjęcie jest z zeszłego roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
to już nie rozumiem - kolega wie jak wygląda Kuba, kolega wie jak wyglądają fotografie analogowe, a kolega dziwi się że zdjęcie jest z zeszłego roku?


@szad7: Absolutnie nie. Na początku się spytałem czy postująca jest autorką. Ale faktycznie zdjęcie sugerowało więcej jak 25 lat ale czy to dziwne? Lubię fotografię, mam obecnie trzy aparaty więc ciekawi mnie spojrzenie innych ludzi. To miałem obiekcje bo to internet ale podkreślam, pytałem
  • Odpowiedz