Wpis z mikrobloga

Ciekawostka. Tak wygląda wagon restauracyjny na mongolskim odcinku kolei transsyberyjskiej (podłączany i odłączany na granicach z Rosją i Chinami, każde państwo gości swoim Warsem). Przed wejściem w dobrym tonie jest zdjąć uszatkę, otrzepać kożuch i odwiesić kołczan.

Wagon mongolski, ze względu na dobre jedzenie, klimat, jak i ceny cieszy się najlepszą opinią ze wszystkich. Kiedyś podczas libacji ze swoimi rosyjskimi współpasażerami w ruskim Restoranie wydałem pierwszego wieczoru połowę swoich rubli przeznaczonych na wyjazd, przez co przez następne trzy dni jadłem chleb z pasztetem i wódką. Trzeba uważać.

#wanderlust - tag z moich podróżniczych tułaczek i opowiadań.

#podroze #podrozujzwykopem #mongolia #kolej #ciekawostki #swiat
Pobierz Dwadziescia_jeden - Ciekawostka. Tak wygląda wagon restauracyjny na mongolskim odcink...
źródło: comment_2dJVQnSGEVEHAS5zlNPoMUzuhRNEI7RO.jpg
  • 60
nieee, jakaś taniocha po kosztach


@paczesik: hehe, ja też na Krasnają pożałowałem ostatnio i jechałem jakąś nocną taniochą:)

W Ameryce i UK używano czeków, więc pisanie waluty przed to było takie proste zabezpieczenie(...)


@portas91: to bardzo ciekawe, czyli obecna różnica w zapisach cały czas istnieje z tego prostego powodu?

@haabero: @snickers77: @dnasstorm: @vedebuk: @Pasterz_z_Pierdzikistanu: @Hadzi: @L3stko:
Jasne, nie ma problemu, dopisuje do listy:)