Wpis z mikrobloga

Z takich życiowych osiągnięć to nigdy nie widziałem żadnego filmu Wardęgi, Gonciarza a kim jest Gargamel czy inny Gimper to ja nawet nie wiem.

Wiem natomiast kim był Ramanujan, Heidegger czy Cioran a jeśli mi się nudzi to wolę pooglądać na necie gry Carslena albo poodświeżać karachan czy inny czan.

Gdyby nie wykop nie wiedziałbym kim są ci ludzie.


Ja wiem, że zaraz ktoś napisze, że jestem podczłowiekiem, ćpunem i rurkarzem ale to nadal poziom wyżej od #!$%@? jarania się jutuberami xD

nawet mi was nie żal

#guwnowpis #polskiyoutube
  • 25
@Gimbazjon303: A ja mam w #!$%@? gdzie ty to masz i 500 osób z tego tagu. Polecam czarnolistować. Ja nie potrafię wyplewić jutuba z wpisów na mirko więc sobie zawołałem tyle osób i co mi zrobisz? xD

Czarnolistuj i pooglądaj sobie jak grają w gierki na twitchu albo co nowego ma do powiedzenia Gonciarz o życiu xD
@poloyabolo: Ciorana sporo, Heideggera tylko "bycie i czas" bo to jednak trudna pozycja i ciężko było mi przebrnąć, pewnie dlatego że czytałem po polski nie po niemiecku, a o Ramanujanie czytałem biografię. Wymieniłem ich jako przykłady osób, których twórczością można się zainteresować jak się ma nadmiar czasu, bo lepsze to niż śledzenie życia zjebów z jutuba. A czemu taki dobór? Nie wiem, mogłem coś powszechniejszego, Nolan, Kafka, Rand (xD) w/e.
Zgrywanie lepszego od innej grupy ludzi w internecie to jest jeszcze większy rak, szczerze mówiąc.


@poloyabolo: Totalnie się zgadzam z tym, ale:
1. Jednak siedzę sporo na wykopie i łatwiej tu się dowiedzieć co nowego w życiu jakichś vlogerów niż jakie dobre książki zostały napisane w 2016 roku, stąd ten mały ból dupki. Ciężko odfiltrować te shit-treści. Co gorsza - ostatnio na bilbordzie widziałem jakiegoś jutubera, tego od 20m^2 z wyjątkowo
@Foliarz: no tutaj zaskoczyłeś mnie nawet pozytywnie, bo już myślałem że za tym kryło się jakieś puste #!$%@? na pokaz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż i tak, jakby mi się chciało, to bym podważał to, że karaczan jest czymś na wyższym poziomie niż polski youtube, ale aferę rurkową czy kwestię ćpania to mam kompletnie w #!$%@? xD

Co do filtrowania treści - nie wiem, ja nie pomogę,
@Foliarz: Samo to, że z góry skreślasz polskiego YT świadczy, że wcale nie jesteś taki hop do przodu, bardziej to zakrawa na ignorancję.

Tutaj masz kilka z moich subskrypcji.

Po kolei :

1.
https://www.youtube.com/channel/UCq9zLQpsq5RoKMVXWTASaGQ

Kanał naszego mirka ( @ph_on_tour ), który chyba zbyt dosłownie wziął słynne wykopowe stwierdzenie "wyjdź z piwnicy" bo wyszedł aż.... na Arktykę xD
Obecnie prowadzi super kanał o tematyce około-leśnej.

2.
https://www.youtube.com/channel/UCzWvbbX18I3j60F-BoNx4aA

Tutaj kanał stricte tematyczny -