Wpis z mikrobloga

@lavinka: my zawsze staliśmy po przeciwnych stronach lawinka i wcale mi to nie przeszkadza ale jeśli uda mi sie ciebie przekonać to będzie mój osobisty sukces
  • Odpowiedz
@lavinka: ,,Jaką linie obrony przyjmie A.Z.,, a może chłopak z Konina na forum Zagineła EWA Tylman którego wpisy on ciągle usuwał pisał o nim prawde
  • Odpowiedz
@selawi: mam prośbę, zacznij pisać po polsku, bo nie wiem o co chodzi. nie wiadomo do czego się odnosisz, jakieś strzępy informacji, jakbyś chciała dodatkowo zamotać już i tak pogmatwaną historię. dajesz jakieś strzępy nie wiadomo czego i nie wiadomo po co. jaki jest twój cel? robisz to z zamiarem czy przypadkowo?kim ty w ogóle jesteś? koleżanką z komisariatu?

czyje długi spłacała Ewa? chłopaka z Konina? do czego to w ogóle
  • Odpowiedz
@selawi: słuchaj, nie rozmawiamy o moim ograniczeniu, tylko o twojej nieumiejętności pisania po polsku. po drugie - bardzo możliwe, że twoje rewelacje mogłyby coś wnieść do ogólnego spojrzenia na sprawę AZ, niestety rzucisz coś bez ładu i składu, a po zwróceniu uwagi #!$%@? się do garbatego, że dzieci ma proste.

Reasumując: chcesz coś przekazać, być może to ma nawet jakąś wartość. w formie, którą preferujesz - niestety w większości - jest
  • Odpowiedz
@beczkabeczka: obawiam się, że ta zielonka może być lekko chora psychicznie (bez heheszek), udziela się praktycznie tylko w tym tagu, wypisuje właśnie jakieś losowe słowa czy zdania wyjęte z konktekstu, ma jakąś obsesję na punkcie tej sprawy i nawet jeśli to troll to jego obsesyjność już świadczy o jakimś zaburzeniu.
  • Odpowiedz
@selawi: masz tu fragment Dezyderaty, z dedykacją od lekko ograniczonego:

O ile to możliwe, bez wyrzekania się siebie bądź na dobrej stopie ze wszystkimi.

Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, wysłuchaj innych,
nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoja opowieść.


Unikaj głośnych i napastliwych - są udręką ducha.

Porównując się z innymi możesz stać się próżny i zgorzkniały,
bowiem zawsze znajdziesz lepszych i gorszych od siebie.


Dobranoc :)
  • Odpowiedz
@beczkabeczka: cichy i spokojny to był A.Z na ktorego tutaj wylewałeś pomyje skieruj swoją nienawiśc na mnie i pokarze ci jak szybko twoja nienawiść wróci do ciebie .Czytam was od roku
  • Odpowiedz
@beczkabeczka: Dla lekko ograniczonego .Szukałam przyczyny z powodu której rodzina Tylman trzyma sie wersji prokuratury .Ten wpis styczeń 2016 jaką linie obrony przyjmie A.Z to ujawnienie szczegółów śledztwa i można tym zamknąć komuś usta
  • Odpowiedz