Wpis z mikrobloga

@jaro07: nie w kolejności:

Ricka and Morty, The Wire, Sons Of Anarchy, (całość Defenders), Firefly (w czasach Herlulesa i Xeny to było coś) Sherlock, Damages, The Americans, Black Mirror, Dexter, Kompania Braci, Deadwood, Hell on Wheels, 1 sezon Mr. Robot, 2 sezon American Horror strory... z komediowych My Name is Earl,3 planeta od Słońca, Big Bang czy Modern Family... Pewnie o czymś zapomniałem...
  • Odpowiedz
BTW Dexter się zakończył bardzo dobrze


@WLADCA_MALP: zakończyłby się bardzo dobrze gdyby nie dali końcowej sceny jak zostaje drwalem, to było całkowicie niepotrzebne imho i tyle, poza tym fanom nie chodzi o samo zakończenie tylko kiepsko napisane 5,7 i 8 sezon, bo w 6 sezonie w sumie coś tam się działo i był jakiś główny i nietypowy przeciwnik i zwrot akcji, ale 5 7 i 8 to scenariusz leżał strasznie
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP: Zapomniałeś odpowiedzieć mi z nickiem i nie zauważyłem wcześniej posta ;d
Ogólnie sam bardzo lubię Deardevila, The americans(nie obejrzałem całego jednak) czy Jessica Jones.
Wiadomo każdy ma swój gust i ty np bardziej doceniasz realność, ja jednak mimo, że zwracam uwage na logikę w serialach to potrafię nagiąć ją na tyle by docenić seriale ciutkę odrealnione. Jeszcze a propo Dextera, może przesadzam z zakończeniem, ale jednak serial od zakończenia 4 sezonu zaczął mocne pikowanie w dół chociażby samo jego zakończenie(4 sezonu) gdzie


Później coraz więcej było takich nielogiczności jak dzwonienie z własnej komórki na policję(i policja nie mogła tego namierzyć lol) czy ogłuszanie oprawców w biały dzień w parku i pakowaniem ich do bagażnika. Antagoniści dextera także stali się po prostu nieciekawi
  • Odpowiedz