Wpis z mikrobloga

Śmieszą mnie wszystkie grupy techniczne na FB xD zatrważająca ilość ekspertów każdej dziedziny. Ktoś się pyta o telefon do 2,5k a oni polecają chiński szrot bo płacisz za to co w środku a nie za markę XDD twój chinczyk i jego aparat nie ma nawet startu do mojego. Typowe #polak na każdym kroku. Gościu ma 1500 zł na kartę to mu polecą radeona rx 480 BO NIE PŁACI ZA MARKĘ no i #!$%@? 1060 6gb zje go w każdym teście ale kup rxa 480 bo nie płacisz za markę. Ja rozumiem 500 zł na telefon i polecanie xiaomi ale w 1k znajdziecie multum lepszych niż jakiś redmi note 3 pro. #gownowpis #polak #pomoctechniczna
t.....l - Śmieszą mnie wszystkie grupy techniczne na FB xD zatrważająca ilość ekspert...

źródło: comment_sIhVFxTpThBJnVnDC86oceqZkXL1KcYr.jpg

Pobierz
  • 18
@twinzpl: tiaa multum 2-letnich flagowych refubków z alledrogo sprzedawanych jako funkiel nówki leżaki magazynowe prosto od chińczyka, dziękuje, poproszę nowego Xiaomi Mi5 3/32 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@twinzpl: No do tysiąca to Mi5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak poważnie, jeśli już chce się pomagać komukolwiek, to zawsze warto pytać na starcie o takie rzeczy. Sam kiedyś szukałem komputera dla dalszej kuzynki "ma być dobry na studia". To znalazłem jakiś w miarę fajny z i5 i 8gb ramu na pokładzie. A potem usłyszałem, że nie podoba się. Bo ma mieć max 13 cali i
@twinzpl: pojawiają się już, myślę że w ciągu następnego roku coraz więcej ich będzie
doom, forza apex, forza horizon 3, gearsy 4, hitman to nie są złe gry. Pierwsze 3 są nawet świetne
@twinzpl: to słaby research robisz przed zakupami jak chcesz zwracać, mi się jeszcze nie zdarzyło w dobie ogólnie dostępnych video recek na YT, żebym co kolwiek zwracał, czy raczej preferujesz taktyke cebulaka pobawic sie tydzien i odesłać bo szkoda hajsu ( ͡° ͜ʖ ͡°)