Wpis z mikrobloga

@kazzr: true, byłem w san francisco w ich sklepiku i dla mnie straszna tandeta jeżeli chodzi o materiał (specjalistą nie jestem, ale pomacać można i ocenić samodzielnie).
@kazzr: hard rock cafe to hipster knajpa? przeciez to ma latke zupelnie odwrotna - komercha i knajpa dla turystow...

@htsz: ja mam koszulke z hard rock cafe i material i wykonanie jest swietnie. nie ubral bym jej nigdzie bo wiocha, ale chodze do domu, ale do spania i w ogole sie jeszcze nie sprala ani nie zniszczyla a mam ja wiele lat
@MrExpendable Dotychczas hard rock Cafe było uznawane za jeden z klasyków Ameryki, przeobraziło się to w Polsce na hipsterskie w momencie kiedy zaczęto otwierać w Polsce, bo tylko oni chodzą tam gdzie jest "cool".

@bachus Zgadza się. Dla mnie nie jeden bar w bocznej uliczce ma lepszy klimat niż główna knajpa na rynku.
@MrExpendable Określenie wzięło się początkowo z tego, że osoba określana "hipsterem" to osoba nie podążająca za krzykiem mody, wręcz przeciwnie, osoba która łamie zasady danego stylu który obowiązuje. Jednakże ten styl bycia zrobił się tak popularny że został wchłonięty przez modę i ostatecznie się nią stał. W ten sposób hipsterstwo stało się zaprzeczeniem tego czym miało być - stało się modą na bycie nie modnym.

Rzeczy modne może dobierać w zależności od
@MrExpendable: masz wiele lat, więc niekoniecznie ten sam materiał co teraz (i niekoniecznie ten sam co w czasie kiedy byłem ja - czyli koniec 2015 - i nie dotyczyło to jedynie ich sklepu), też mam ciuchy z wielu sieciówek, które obecnie mają fatalną jakość w porównaniu do tego co ja brałem kiedyś.