Wpis z mikrobloga

Gargamel napisał do mnie poprzez swojego menagera Kacper Czapiewski, że nie porozmawia ze mną gdyż dyskusja ma już charakter publiczny i odpowie mi filmem w niedzielę.

Tak teraz rozmawiają dojrzali ludzie.

Czekajmy więc zatem do niedzieli, ja chciałbym móc obiecać, że nie będę już nagrywał odpowiedzi na niedzielny film, bo >chciałbym iść już dalej i mam nadzieję, że mi się to uda (ale może będzie inaczej... oby nieeee).

Rozumiem, że długo nie byłem aktywny na polskim yt.

Rozumiem, że teraz jest jakieś nowe pokolenie postępowych twórców, którzy załatwiają sprawy w ten sposób.

Pamiętajmy jednak że nie zawsze "postęp" jest dobry.

Kompletnie nie jestem w stanie pojąć, że inny twórca, chciałoby się rzec kolega z branży (ale słowo kolega użyte w tym czasie będzie bardzo przesłodzone) nie chce zamienić ze mną głupiego słowa i kontaktuje się ze mną przy pomocy menagera.

Tak spałem długo niczym niedźwiedź... czy ktoś ze starych kolegów youtuberów powie mi kiedy wprowadzone zostały nowe formy komunikacji pomiędzy youtuberami?

Czas wracać do pracy! Bo świat internetów tak pędzi, że można się ocknąć i już go zupełnie nie rozumieć...


Czaicie to gminazjaliści z youtuba mają swoich managerów xDDDDDDD

#polskiyoutube #youtube #beka
  • 31
  • Odpowiedz
@repiv: gadasz jak potluczony. Kazał czekać to ma siedzieć i czekać. Są przepisy, są nakazy jak w takich sytuacjach postępować. W tym przypadku nie miał chyba tego na myśli ale następnym razem by wysiadł i zaczął biegać i pajacowac dookoła samochodu jak to Wardega ma w zwyczaju i policja zaliczyła by kolejnego wizerunkowego klopsa bo Wardega by sprytnie pociąl filmy jak teraz

#wardegacwel i tyle w tym temacie
  • Odpowiedz
Czaicie to gminazjaliści z youtuba mają swoich managerów xDDDDDDD


@repiv: zarabiają mnóstwo pieniędzy, grają w reklamach - to chyba normalne.
  • Odpowiedz
@repiv: Przecież on miał czekać w samochodzie a nie skakać naokoło bo już zresztą nie raz uciekał policji więc żeby temu zapobiec to mu kazali czekać w radiowozie.
  • Odpowiedz
@repiv: przecież to normalne, jak jesteś w sieci partnerskiej to wiele takich spraw załatwia za ciebie twój manager
ktoś tu nie wie jak funkcjonuje YT lel
  • Odpowiedz
@repiv: Przecież Wardęga zrobił to specjalnie. Każdy normalny człowiek podczas kontroli zostaje w samochodzie, nawet jeśli coś nie tak, to policjant z pewnością poinstruuje żeby wrócić do auta. Sebkowi obowiązkowo musi jednak odwalić i nawet jak policjanci go próbują zgarnąć, jeszcze bez użycia jakiejś wielkiej siły, to ten stawia opór i się uśmiecha... Szkoda gadać.
  • Odpowiedz
Tak teraz rozmawiają dojrzali ludzie.


@repiv: Nie wiem jak ktoś oglądając filmy Gargamela i Ahusa mógł dojść do wniosku, że to są dojrzali ludzie xD.
  • Odpowiedz
@repiv: minusem tej całej sytuacji jest powrót raka Wardęgi do rozgłosu medialnego. Tylko i wyłącznie z powodu swojego debilizmu jakim był wjazd na dworzec i potem prowokowanie policji. Mam nadzieję, że dostanie chociaż jakiś tłusty mandat.
  • Odpowiedz