Wpis z mikrobloga

Gargamel napisał do mnie poprzez swojego menagera Kacper Czapiewski, że nie porozmawia ze mną gdyż dyskusja ma już charakter publiczny i odpowie mi filmem w niedzielę.

Tak teraz rozmawiają dojrzali ludzie.

Czekajmy więc zatem do niedzieli, ja chciałbym móc obiecać, że nie będę już nagrywał odpowiedzi na niedzielny film, bo >chciałbym iść już dalej i mam nadzieję, że mi się to uda (ale może będzie inaczej... oby nieeee).

Rozumiem, że długo nie byłem aktywny na polskim yt.

Rozumiem, że teraz jest jakieś nowe pokolenie postępowych twórców, którzy załatwiają sprawy w ten sposób.

Pamiętajmy jednak że nie zawsze "postęp" jest dobry.

Kompletnie nie jestem w stanie pojąć, że inny twórca, chciałoby się rzec kolega z branży (ale słowo kolega użyte w tym czasie będzie bardzo przesłodzone) nie chce zamienić ze mną głupiego słowa i kontaktuje się ze mną przy pomocy menagera.

Tak spałem długo niczym niedźwiedź... czy ktoś ze starych kolegów youtuberów powie mi kiedy wprowadzone zostały nowe formy komunikacji pomiędzy youtuberami?

Czas wracać do pracy! Bo świat internetów tak pędzi, że można się ocknąć i już go zupełnie nie rozumieć...


Czaicie to gminazjaliści z youtuba mają swoich managerów xDDDDDDD

#polskiyoutube #youtube #beka
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MatiBicek: ale w swoim filmiku Wardęga przyznał się, że oni kazali mu wrócić do samochodu. Czaisz? To nie jest tak, że są chujami, bo z d--y nagle go aresztowali, a on się stawia, bo nie wie o co chodzi. Powiedzieli mu, żeby wrócił do samochodu, a on to miał w dupie.

Może i początek tej sytuacji nie był celowy. Po prostu Wardęga, jako huncwot zawadiaka i pasożyt społeczny, zignorował oznakowanie
  • Odpowiedz
@b__k:

policjant nie musi Ci powiedzieć, że masz pozostać w pojeździe, on może Ci pozwolić go opuścić


Wardęga nie był na kontroli pojazdu.
  • Odpowiedz
@b__k:
Między innymi podejrzenia współudziału w wyłudzeniu pieniędzy przez parkingowego i policjanta. Ale musisz całe obejrzeć żeby wiedzieć na jakiej to podstawie.
  • Odpowiedz
@b__k:

czyli kwestionujesz karanie kierowców mandatem za nie stosowanie się do znaków drogowych? bo się

pomylił i już od razu chcą go karać; nie chciał płacić stróżowi 80zł za wjazd - PRAWIDŁOWO, ale mandat to był słusznie wystawiony. Czy jak kogoś nagram na kamerce, że wyprzedza na ciągłej i wyśle policji to jestem w nimi w zmowie?


Nie pisz że ja coś kwestionuję bo to opinia Atora a
  • Odpowiedz
@repiv: Pomyśleć, że znam Kacpra Cz. osobiście ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Ten to zawsze był świrus jeżeli chodzi o gwiazdy YT
  • Odpowiedz