Wpis z mikrobloga

@chwila: nie oszukuj siebie :), poza tym nie mam o to do ciebie pretensji. Poza tym mówisz że nie nazwałabyś szmatą ale jednak nazywasz, bo niby dlaczego miałoby być jej wstyd? Seks sam w sobie to nie powód do wstydu.
  • Odpowiedz
@ricz008: odwiecznie tak jest, ze kobieta na temat innej nic nie moze powiedzieć. Szczególnie zle. Żałuje ze płeć wybrana, bo na tym portalu nie ma szans byc kobieta i troche głupot popisać bez komentowania przez innych tego ze jestem kobieta. nie wiem w czym miała bym sie oszukiwać, ze sama bym takie rzeczy pisała na tinderze czy co xd słowo seks to nie powód do wstydu. Publicznie zapraszanie na seks,
  • Odpowiedz
@ricz008: bycie kobieta to nie uległość, ale na tym portalu sie tylko traci wybierając płeć. Z tym nie wygrasz. Zjechanie od góry do dołu za każdym razem. Za samo bycie kobietą, bo innych argumentów nie ma.
  • Odpowiedz
@chwila: a ty ciągle "na tym portalu na tym portalu". Te same gadanie pojawia się na każdym nie kobiecym portalu jak ktoś ma odmienne od kobiety zdanie. Koniec końców takim gadaniem paradoksalnie potwierdzasz stereotyp o kobietach :)
  • Odpowiedz
@chwila: odnośnie twojego opisu. Jak człowiek wypiera się swojej natury wtedy powstają zgrzyty. Wiesz, możesz spełniać swoje powołanie niekoniecznie zostając dziwką, możesz spełnić się przy jednym facecie. Taka moja bezpłatna porada :)
  • Odpowiedz
@D3lt4: @kaszankaschabowa: @filowski:
Studiuje na Koźminie od Września i nie spotkałem ,,bananowych dzieciaków".

Mają własne mieszkania, auta za 100k, zegarki za 10k, ale to normalni, dobrze wychowani i inteligentni ludzie z którymi dobrze mi się spędza czas.

Na całym roku mamy chyba tylko jedną #!$%@?, ale prawdopodobnie odpadnie na sesji, już poległ na angielskim poziom B2 :p
  • Odpowiedz