Wpis z mikrobloga

@monkey3310: @chandlerbing: @czarnyalibaba:
Ja wypozyczylem skuter na normalne polskie... Co więcej zostałem nawet zatrzymany przez policję (3 tygodnie temu) i miałem kontrolę dokumentów.
Bez problemu można jeździć na bez międzynarodowego, nie wiem skąd macie info ze nie można.

Edit: jeszcze zawołam @Walkiria81:
Ale co do ubezpieczenia i zwrotów kosztów leczenia po wypadku bez międzynarodowego to nie wiem, jak masz zamiar się rozbijac to doczytaj ( ͡° ͜
@PanKabaczek: raz trafisz na policjanta który będzie miał wywalone i Ciebie puści, innym razem będziesz miał trochę więcej pecha i będziesz musiał posmarować "mandat" a jeszcze innym razem rozwalisz komuś samochód albo coś droższego i się nie wypłacisz, bo prowadziłeś bez dokumentów. Tak samo jak w Polsce po pijaku :) Nie jezdzilbyś bez uprawnień w swoim kraju, czemu miałbyś to robić w innym?
@monkey3310 no nie wiem, ja lubię polegać na opinii lokalsów, jeśli właściciel wypożyczalni mówi mi, że spoko można na tych dokumentach które mam, a dodatkowo wypozycza mi swój skuter i wpisuje w umowę mój numer prawka to nie miałem wątpliwości że robię coś nielegalnego. Gdybym miał wypadek i skasował coś komuś to miałbym podkładkę że wypozyczajacy wprowadził mnie w błąd. To raz.
A dwa, jeszcze się nie spotkałem żeby w jakimś kraju
@PanKabaczek Poczytaj chociażby stronę msz w tej sprawie. Jak chcesz ryzykować, to ryzykuj, ale nie wprowadzaj w błąd innych.

Właściciel wypożyczalni nie ma obowiązku sprawdzać Twoich uprawnień i umowa nie jest podkładką, że możesz tym skuterem kierować.