Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #seksy
Razem około roku. Dalej zakochani, ale seksu stanowczo za mało. Pomieszkuje u mnie praktycznie przez cały czas. Ja czasami inicjuje dotykam, ale nie staje mu, to takie lekkie dotykanie. Kiedyś to moja ręka sie zbliżała do tego miejsca, a był juz twardy. Czasami mu staje ale i tak dalej nic nie robi. Najlepsze jak ostatnio sie mega wkurzylam na niego, to wieczorem po piciu alkoholu mieliśmy zajebisty seks. Ja lubię seks, ale po większej przerwie jakos ciezko mi sie dobierać i właściwie czekam na jego krok. I tak ostatnio robiłam mu loda gdy pracował przy komputerze. Czy rzeczywiście facetowi przestaje juz stawać na jedna partnerke? A inna by przyszła to by ja chędożył cała noc? Faceci sa #!$%@?, bo ja nadal go pragnę i mi sie nic nie zmieniło. Nawet jak znam jakis przystojnych kolesi, to bym nawet uwagi nie zwróciła. A moj to sie ogląda cały czas, czasami sie śmiejemy z tego, ale zawsze mi przykro. Bo mógłby w tym czasie sie na mnie patrzeć, a potem w domu porządnie wziąć. Chyba nie chce związku jak bedzie to tak wyglądało... Czy sa mężczyźni którzy sa wierni i pragną swojej kobiety tylko?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 27
@AnonimoweMirkoWyznania: w pewnym sensie przyzwyczaił się do Ciebie, młody pewnie też nie jest, nie ma energii i potrzeby seksów non stop. może zwyczajnie ma ochotę pograć trochę na kompie, albo poczytać coś ciekawego? Może zapytaj jego co jest grane?

A patrzenie na inną kobietę, to jeszcze nie oznaka bycia gotowym do odbycia z nią stosunku ( )
OP: @nicari mówiłam mu, ze seks moge uprawiać codziennie, dobieram sie do niego a on mnie odrzuca. A potem jak juz długo nie ma, to wtedy czekam kiedy on cos zrobi. Pytam sie go czemu nie uprawiany seksu, to on ze nie wie. Ile mozna inicjować i byc odrzucanym :/ i nie staje mu jak kiedyś. Kiedyś wystarczyło lekko dotknięcie tam, a teraz to nawet bie wiem, moze jakbym chciała loda