Wpis z mikrobloga

Wiesz, ja nie mam zawiści w postaci - nie za dobrze jej? Przynajmniej jest na tyle ogarnięta, że sobie na to zapracowała i osiągnęła sukces. Nikomu źle nie życzę, a już na pewno nie koleżance, z którą miałam fajne relacje na początku srudiów i mamy trochę wspomnień.


To tylko człowieka dobija, jak każdy wokół układa sobie życie i osiąga sukcesy, a ty - szkoda strzępić ryja :D

Człowiek żałuje swego życia i
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: nie zamartwiaj się za bardzo. Po pierwsze rzeczywistość facebookowa jest naciągana przez ludzi co zostało potwierdzone badaniami, a po drugie ci ludzie zaciągają kredyty na te atrakcje kosztem jakości codziennego życia.
  • Odpowiedz
@worldmaster: bo zobaczyłam, smutłam, zawiesiłam się i podzieliłam myślami
nie żałujesz czasem, jak się pewne sprawy w Twoim życiu potoczyły?
żal do siebie nie jest równoznaczny z zawiścią, człowiek odczuwający braki prędzej pogrąża się lepszymi przypadkami niż pociesza gorszymi, przynajmniej mi się to zdarza

@ricz008: wiem o tym, mam #!$%@? charakter :/
w tych realiach tylko kredyt, oni szybciej wzięli, szybciej spłacą, ja za darmo też nie wynajmuję, a ciągle
  • Odpowiedz
nie żałujesz czasem, jak się pewne sprawy w Twoim życiu potoczyły?


@aloszkaniechbedzie: Paru rzeczy żałuję ale nie ma to nic wspólnego z innymi osobami czyli, że im się w danej materii powiodło a mnie nie :) Nie spędza mi to też snu z powiek.
Nie rozumiem porównywania swojego szczęścia do nieszczęscia innych (lub odwrotnie). Czy to że koleżanka bogato wyszła za mąż lub leci na Bora-Bora ma coś wspólnego z Tobą?
  • Odpowiedz
właśnie kupiła sobie pierwsze mieszkanie, w Amsterdamie


@aloszkaniechbedzie: pociesz się tym, że pewnie kredyt na 35 lat, a i tak nie opłaca jej się go spłacać do końca bo jak jej się uda to dosolą jej taki podatek, że lepiej oddać bankowi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz