Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@noitakto może poczytaj troszkę więcej niz porady z Onetu, może jakieś książki np z medycyny chińskiej? Zanim zaczniesz pouczać innych zajrzyj pod druga stronę medalu i wyciągnij wnioski :)
@noitakto: Ok, może 1, 3 i 5 od prawej mogłyby z 5 kilo zrzucić, ale przestać pisać od razu o miażdżycy i o tym, że te laski są chore xD. Ja wiem, że jest moda na #fitnessboners, gdzie kobiety wyglądają z przodu jak jakiś gimnazjalista, który jest najlepszy z wf-u (no offence, rozumiem, że się może podobać, każdy ma swój gust), ale tak kobiety nie wyglądają. 95% kobiet koło 25
@noitakto: zle #!$%@?, az glowa mala. Ktora z tych kobiet jest otyla?
Moze czesc z nich ma nadwage, moze... otylosc to juz m.in. bmi ponad 30, to juz sa ostre faldy brzuszne, nogi ktore przypominaja slupy, z wyraznym otluszczeniem itd - to nie jest wielki problem znalezc takie przyklady na googlach.
Tylko ze zaden przyklad nie bedzie nawet zblizony do sylwetek ze zdjecia.
Biorac twoja definicje otylosci pod lupe, to laska
@kashmirowa: medycyna chińska... hehe i Ty mi zarzucasz czytanie porad z onetu? Jak tam chcesz, to stosuj nawet modły do snopu siana. Ja tylko czytające to kobiety przestrzegam. Wpiszcie sobie chociażby w google "stopnie nadwagi". Naprawdę, nie dajcie się zwieść. Zapytajcie jakiegokolwiek lekarza. Nie dajcie sobie wmówić, że w dobie wszechobecnego śmieciowego jedzenia, posiadanie 5 kg tłuszczowego balastu jest zdrowe!
@PurpleHaze: kolego, waż słowa, jak się do mnie odzywasz. Jak chcesz ze mną dyskutować, to najpierw zbierz to gówno, które wylało się z Twojej gęby, wsadź sobie z powrotem do buzi, przełknij, i odezwij się do mnie ponownie. Upominam, ja robię się wulgarny wobec wulgarności skierowanej w moją stronę.
@kashmirowa: kiedy zrozumiecie, że takie pokazy organizuje się dal ludzi z wyższych sfer społecznych, którzy chcą oglądać unikatowe kobiety, a nie typowych spaślaków?

To tak jakby narzekać, że bogaci jeżdżą ferrari, a nie passatem.
@noitakto: nie jestem twoim kolega wiec waz slowa jak sie do mnie odzywasz. I nie chce z toba dyskutowac bo i argumentow brak, a i zrozumienie jak widac powyzej kuleje. A upominac sobie mozesz do woli, nikt na to nie zareaguje chlopaku. Ale git skoro nie mozna sprobowac obronic wlasnych racji, zawsze mozna skierowac temat na inne tory.

@kashmirowa: czy ja wiem... po prostu koledze (huehuehue) sie definicje poprzestawialy i
@PurpleHaze: piszesz do mnie, że "#!$%@?", a następnie wymagasz argumentów. Wpisz sobie w google "#!$%@? ci w dupe", to zobaczysz argument na miarę swoich możliwości intelektualnych. A z koleżanką nadal poklepujcie się po plecach, to w końcu wasza ulubiona nadwaga rzeczywiście przejdzie w stan otyłości.