Wpis z mikrobloga

Zmieniasz temat i odpowiadasz pytaniem na pytanie :)


@kashmirowa: pytanie może być czasem idealną odpowiedzią, zwłaszcza, gdy chcemy, żeby ktoś coś zrozumiał.

Ja zadając pytanie o higenę, chciałem, żebyś zrozumiała, że czasy się zmieniają i to najczęściej w dobrym kierunku, zwłaszcza gdy bierzemy pod uwagę te tysiące lat, zatem to co było tysiące lat temu, było gorsze niż to co jest teraz.
  • Odpowiedz
Jestem za tym, by na wybiegach chodziły kobiety "normal-size" a nie kosciotrupy.


@kashmirowa: No to sobie bądź a faceci i tak będą woleli szczupłe i wysportowane.

PS. pewnie jesteś gruba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@noitakto: Przecież to są normalne kobiety, i większość wykopków zjadła by własną kupę żeby móc ich dotykać, a mówienie że nadwaga, wieloryb itp to tylko usprawiedliwienie, tego że prawdopodobnie nigdy nie odważą się zagadać do jakiejkolwiek kobiety.
  • Odpowiedz
ale czy one wyglądają na otyle?


@kashmirowa: mi wyglądają na 25% i więcej tkanki tłuszczowej w masie ciała. A to już otyłość.

Przy czym nie należy mylić nadwagi z otyłością. Nadwaga, to termin oznaczający zbyt dużą wagę, a otyłość to termin oznaczający zbyt duże otłuszczenie.

Zatem możliwe jest, że ktoś posiadający normalną wagę może być otyły, a ktoś kto ma sporą nadwagę może nie być wcale otyły, bo na przykład
  • Odpowiedz