Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam dosc nietypowy problem z moim #niebieskipasek. Co prawda nie ma konta na wykopie ale sporo znajomych juz tak. A wiec jestesmy razem od okolo 2 miesiecy, poznalismy sie na #tinder. Oboje mamy po 28 lat. Na drugim spotkaniu powiedzial mi, ze nigdy wczesniej nikogo nie mial, nigdy nie uprawial #seks. Mnie to osobiscie w ogole nieprzeszkadza. Przeszkadza mi cos innego. Widac, ze brakowalo mu bardzo bliskosci i czulosci bo zawsze gdy sie spotykamy on mnie tak bardzo mocno przytula i potrafi tak sie wtulac bez konca. Jest to slodkie i bardzo to lubie jednak jest to az wrecz lekko przerazajace bo czuje sie jakbym adoptowala 3 letnie dziecko z choroba sieroca. Rozmawialam z nim na ten temat i on twierdzi, ze sprawia mu to przyjemnosc wieksza niz seks, ktory zaczelismy uprawiac pare tygodni temu. Uwaza, ze seks juz mu do niczego nie jest potrzebny bo po takim czasie zatracil poped a potrzebuje uczucia, milosci, ktorej nigdy nie mial od kobiet "ktore go nie chcialy" i robi to tylko ze wzgledu na mnie. Czasami chcialabym, zeby gdy przychodze zlapal mnie mocno, rzucil na lozko i zaczal sie dobierac ale on pierwsze co robi to sie wtula we mnie jak w pluszaka. Myslicie, ze powinnam dac mu czas czy moze pomyslec o seksuologu?

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 176
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:


Wzięłaś chłopaka co nigdy kobiety za rękę nie trzymał a trochę byś chciała ruchacza-puchacza.

On jest niedoświadczony więc musisz z nim przejść wszystkie etapy. Nawet te, które ludzie miewają w wieku 15 czy iluś tam lat. Może to jest jakieś patologiczne przytulanie i nie potrafię sobie tego wyobrazić, ale jeśli tak nie jest i tuli cię tylko w domowym zaciszu a nie wszędzie przy ludziach to wymyślasz.

Musisz z nim
  • Odpowiedz
@WilkZWallStreet: Szufladkujesz. W tym że kobieta raz chce spokojnie, delikatnie i powoli a raz chce się pieprzyć jak królik na stole w kuchni nie ma nic złego. Takie rzeczy powodują że w związku i w życiu seksualnym nie ma nudy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
No to się dobraliście.

Ty chcesz się rżnąć na ostro a jak na romantyka przystało woli byś wskoczyła mu na kolana i się w niego wtuliła i okazała mu swoje uczucia.

Jeżeli wasze priorytety aż tak się mijają, to zostaw tego faceta, bo wyrządzisz mu tylko krzywdę.
  • Odpowiedz
CynicznaAzjatka: Ja bym nie słuchał tych rad i coś z tym zrobił. Nie ma nic złego w tym, że facet lubi się do Ciebie przytulać, ale tylko przytulanie, to nie do końca normalna relacja z dziewczyną. To nie są wszystkie fazy po kolei, bo piętnastolatki w pierwszych związkach dalej zachodzą.

Zaakceptował: sokytsinolop

  • Odpowiedz