Wpis z mikrobloga

@as25_cule:

Nie słuchaj głupot typu gitara, do metalu, do rocka czy bluesa. Na każdej gitarze możesz praktycznie zagrać każdy gatunek muzyczny. W większości przypadków wszystko zależy od tego do czego wpinasz tą gitarę. Ja na twoim miejscu brałbym V100, to świetna gitara. Egzemplarz który ogrywałem miał strasznie niską akcje strun, prawie jak mój superstrat do szatana. A masz już jakiś wzmacniacz?
@as25_cule:

Jak trochę kiepsko z kasą stoisz to chyba najlepiej będzie podłączyć się do kompa tymczasowo przez jakiś tani interfejs i grać przez wtyczki VST. Dzisiaj cyfrowe symulacje brzmią na tyle przyzwoicie, że można spokojnie na nich grać. Szkoda dawać kasy na jakieś pierdziawki za 200 zł. Uwierz mi przerabiałem ten temat.

A jeżeli koniecznie chcesz grać przez wzmacniacz to podaj budżet, a coś poszukamy sensownego.
@as25_cule:

No w tej półce cenowej nie ogrywałem raczej wielu wzmacniaczy więc raczej dużo ci nie pomogę. Ale popatrz na wzmacniacze marki VOX, fajne sprzęty, a w tej cenie jakieś się pewnie znajdą. Może ci się uda wyrwać jakiegoś marshalla serii valvestate za te pieniądze. Ew. jakiś Roland Cube, ale osobiście nie chciałbym na tym grać.