Wpis z mikrobloga

Mirki, mireczki, chce zmienić auto, obecnie #jdmboners Honda Integra, pomysł na przesiadkę w auto grupy vag. W grę wchodzi:
- Golf R mk6, dsg, 4motion
- scirocco R, dsg do 60tys max.
- audi S3 sportback 8p, stronic, quattro
- jakieś propozycje do 75-80tys pln?

Teraz pytanie do was, na które auto byście się zdecydowali i dlaczego?

#samochody #motoryzacja #vagboners
Pobierz kwiatu - Mirki, mireczki, chce zmienić auto, obecnie #jdmboners Honda Integra, pomysł...
źródło: comment_PBdDGodeLPtqw0CIgkH4w1QqAs0XdVu1.jpg
  • 25
@kwiatu: w sumie nie napisałeś czym do tej pory jeździłeś, może już nie zostało nic innego więc wtedy rozumiem. Jesli nie, to jest przecież tyle ciekawszych innych niemieckich samochodów, nie mówiąc już o producentach z innych krajów.
@xetrov: właśnie dlatego pisze, chce dokonać w miarę przemyślanego zakupu, hondy są spoko, tanie w utrzymaniu... obecnie tylko nimi jeździłem. Historia moich aut:
- Civic 6g 1.6 vtec
- Civic 6g 1.4
- Civic 6g 1.6 dohc vtec turbo
- Integra type r dc5

Co proponujesz na następne? Na evo i Subaru mnie nie stać (,)
@xetrov: megane wydaje się być spoko propozycja, co do brz to niestety neguje, zero miejsca w środku, silnik jest słaby, seryjny dyfer tragiczny, samym programem w aucie niedoladowanym nic nie ugrasz w porównaniu do samochodów turbo. I modyfikacje niestety drogie jak na przyrosty mocy jakie dostajesz... aczkolwiek ładny...
samym programem w aucie niedoladowanym nic nie ugrasz w porównaniu do samochodów turbo


@kwiatu: nie pisałem o samym programie, z tego co się orientowałem koszt czegoś sensownego to jakieś 30k pln. Niby dużo, ale nadal to tani samochód. Przy takim budżecie będzie pewnie trzeba iść na kompromisy, bo choćby to 370Z jest fajne (choć tym akurat nie jeździłem więc nie wiem jak w rzeczywistości) no ale sensowna sztuka będzie trochę droższa