Wpis z mikrobloga

Astrolux A01 Z kuponem 5/10 wyszedł 21zł + przesyłka NL 5zł. Kupiony 08.01.2017r.
Tryby i czas świecenia: low 0.14lm (l00h), mid 7lm (7.2h), high 102lm(0.5h). Tryb low w ogóle nie przydatny, rozumiem żeby było przynajmniej 1lm.
Kupiłem ze względu na zachwalaną diodę Nichia 219B(90cri). Bardzo fajnie oddaje naturalne kolory przedmiotów. Reflektor OP. Co do takich latarek na baterie AAA, jakiś czas temu myślałem, że one "nie świecą" a jak takie maluchy to dobrze sobie radzą. Można wsadzić baterię 10440 to będzie ponad 200lm, lecz w najwyższym trybie świeci dość krótko. Przypadła mi do gustu dioda Nichia 219B teraz będę czekał na okazję by kupić Astroluxa s41 :). W komentarzu wklejam zdjęcia do porównania innych latarek. Na zdjęciu brak convoya s2, leży w samochodzie, na długość i szerokość taka sama co Astrolux S1.
#gearbest #banggood #latarki #itemyzchin
Duzy_Kotlet - Astrolux A01 Z kuponem 5/10 wyszedł 21zł + przesyłka NL 5zł. Kupiony 08...

źródło: comment_sr9M1LPSlPLqyRyQGj27EQLW3eUwSWK4.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Duzy_Kotlet: Jeśli chodzi o Astroluxa S41 to jest też inna opcja. Na forum swiatelka.pl możesz sobie zamówić customa na 3xNichia 219C. Wychodzi trochę drożej niż S41, ale latarka ma opcję ustawienia 5 profili po 5 trybów mocy. W dodatku każdy tryb możesz sobie dowolnie ustawić spośród 14 poziomów jasności. Latarka jest na 18650, ale na Banggood jest krótsza tulejka pasująca do tej latarki (wersja EagleEyes) pozwalająca na używanie jej z
  • Odpowiedz
@Duzy_Kotlet: Nowe A01 miały jakies problemy z jakością.
Ja mam S41S z tubą, piękna latarka, piekna barwa, 5000K hmm, niedługo planuję złożyć sobie Convoya na 3xNi chia 4000K dla porównania.
Jetbeam na 1xAA to tez fajna latareczka, na jednym AA akumulatorku świeci przez prawie 2h.
  • Odpowiedz