Wpis z mikrobloga

Astrolux A01 Z kuponem 5/10 wyszedł 21zł + przesyłka NL 5zł. Kupiony 08.01.2017r.
Tryby i czas świecenia: low 0.14lm (l00h), mid 7lm (7.2h), high 102lm(0.5h). Tryb low w ogóle nie przydatny, rozumiem żeby było przynajmniej 1lm.
Kupiłem ze względu na zachwalaną diodę Nichia 219B(90cri). Bardzo fajnie oddaje naturalne kolory przedmiotów. Reflektor OP. Co do takich latarek na baterie AAA, jakiś czas temu myślałem, że one "nie świecą" a jak takie maluchy to dobrze sobie radzą. Można wsadzić baterię 10440 to będzie ponad 200lm, lecz w najwyższym trybie świeci dość krótko. Przypadła mi do gustu dioda Nichia 219B teraz będę czekał na okazję by kupić Astroluxa s41 :). W komentarzu wklejam zdjęcia do porównania innych latarek. Na zdjęciu brak convoya s2, leży w samochodzie, na długość i szerokość taka sama co Astrolux S1.
#gearbest #banggood #latarki #itemyzchin
Duzy_Kotlet - Astrolux A01 Z kuponem 5/10 wyszedł 21zł + przesyłka NL 5zł. Kupiony 08...

źródło: comment_sr9M1LPSlPLqyRyQGj27EQLW3eUwSWK4.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@wysuszony: tak @PanKracy582 dobrze mówi. C8 po modyfikacjach XP-L HI V2 3A oskalpowana. Prąd zwiększony do 3.5A, wymieniona pasta pod diodą, przewody do diody silikonowe 22AWG, podłoże diody miedziane Noctigon, sprężynka włącznika zmostkowana + mosiężny krążek na koniec dla poprawy styku.
  • Odpowiedz
@Duzy_Kotlet: jaki sterownik dostałeś, Manker? w trybie high wyrabiał ~40min na eneloopach, podbijając do ~50 na czarnych

PS. low jest przydatny ale dopiero po adaptacji wzorku w ciemności, szczególnie w sytuacjach gdy nie chcesz sobie adaptacji wzroku psuć
  • Odpowiedz
@Duzy_Kotlet: czyli dostałeś najnowszą wersję - ma pamięć rozpoczynającą od kolejnego trybu?

plus nie masz czegoś świecącego z temperaturą ~4000K aby porównać? te nowsze wersje wypuścili na diodzie 5000K, tj. Nichia 219C o CRI 83, czyli de facto produkt niezgodny z opisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ChineseMobilePhones: Największy to C8, C2 nie ma na zdjęciu ale wymiary takie same jak Astorolux S1. Są też jeszcze lepsze szperacze od c8 jeżeli tej samej firmy to convoya L2 lub L6 :).
@chwalona przez wszystkich, mi przestała działąć po paru dniach, napisałem do suportu wysłali nową i działa jak trzeba
@b0rn2frag: Zostawiłem tryb najniższy, po 10 minutach włączam latarkę przechodzi na tryb wyższy. Hmm te zdjęcia
  • Odpowiedz
@Roni11: tak musiałem wziąć zapychacz, najtaniej znalazłem nasiona rośliny za 0.85zł.
@Domenico: ostatnio zaczołem zamawiać latarki, jak trafi się jakiś kupon. Nie używam wszystkich, po prostu mi się podobają hehe
  • Odpowiedz