Wpis z mikrobloga

@krzysztof3k: właśnie z tego co czytałem to ten termin jest łączony bezpośrednie z bólem pięty, a mnie ból występuje bezpośrednio po zewnętrznej stronie na długości 1/3 stopy licząc od pięty.
@algorytm7007: ból jest do wytrzymania, dopóki nie przejdę jakieś większej odległości. Na przykład wczoraj chód stał się niemożliwy po około 30-40 minutach spaceru.
  • Odpowiedz
@elevka: Troche zly rys dobrales w takim razie, bo wszyscy sugeruja rozciegno ktore boli od spodu, a ciebie boli zew czesc stopy przy podeszwie.
Mam nadzieje ze nie probujesz tego rozbiegac?
Jesli masc itd nie pomoze po kilku dniach to sugerowalbym jakiegos fizjo a potem w ostatecznosci ortopeda.
Tu masz dosc podobne objawy, ale tez zbyt wiele info nie ma, poza mascia i masazem.
http://bieganie.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=38414&view=previous
  • Odpowiedz
@algorytm7007: obuwie od długiego czasu te same, kiedyś biegałem długo i intensywnie, tego lata sporadycznie i zacząłem co dwa dni od początku stycznia dystanse 7-10km, i pierwszy raz czuję dyskomfort w tym miejscu.
  • Odpowiedz
@algorytm7007: @elevka: na moje to nie jest rozciegno, z rociegnem jest ten problem ze rozchodzone/rozgrzane potrafi nie bolec przez dlugi czas. Wystarczy usiasc na 30min przy biurku wstac i odczuwac je od nowa. No i bol raczej sie nie nasila w trakcie wysilku, jest #!$%@? ale na jednostajnym poziomie. Nie jest to zalecane, ale przy rozciegnie mozna biegac i nie powoduje ono gwaltownego ostrego bolu, ktory zmusza do zatrzymania sie.
  • Odpowiedz