Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
pisze z anonimowych, bo rozowy od czasu do czasu zajrzy na moj profil

da sie kupic jakis w miare ladny pierscionek zareczynowy za 50zl? no ewentualnie 100 to max, nie chce wydawac na cos co i tak kiedys wyladuje gdzies w szufladzie albo zostanie zgubione

gdzie takich szukac? takich zeby nie wydac za duzo ale tez nie wyjsc na cebulaka, jakies rady od rozowych co jest tanie i wam sie podoba?

#zwiazki #slub #zareczyny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: ludolfina98
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gregu-: imho nie ma sensu porównywać skrajności - nie ma potrzeby wydawać jak najwięcej na biżuterię dla zasady, ale mimo wszystko też ciężko raczej znaleźć coś dobrej jakości za 50 złotych. za tyle chodzą niektóre pierścionki w H&M i po paru latach nie wyglądają dobrze. wszystko się ściera i jest w rezultacie zielonawe. pomijając oczywistość, że kamienie to plastik albo tania cyrkonia, która wypada albo się od razu rysuje i
  • Odpowiedz
@SScherzo: hehe no ja tylko tak sobie sie smieje bo wiem ze sa takie rozowe dla ktorych pierscionek ponizrj 3k to wstyd :) just saying ja dla swojej rwz jakos sie nie wykosztowalem bo 1200 zl
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania A ja Ci powiem, że z pierścionkiem powinno się szaleć zgodnie z zasobnością portfela. Ja swego czasu kupiłem za 50 zł tylko to było moje ostatnie 50 zł, a szans na przyoszczędzenie wtedy brak.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Potrzebny jest pierscionek z wytrzymalych materialow i nie moze miec cyrkonii bo za 2 lata bedzie wstyd pokazywac takie cos. Ale niektorzy tez przesadzaja z cena, ja 2 miesiace temu wydalem 600zl wiec spokojnie mozna poszukac czegos w tej cenie a nie jak niektorzy tu podaja ponad 1k
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania najlepszym wyjściem dla ciebie będzie jak sobie skombinujesz jakieś pare gram złota (stara obrączka babci), pójdziesz z tym do złotnika i za 200 zł ci wyczaruje taki pierścień że sam Frodo go nie zniszczy a różowa będzie wdzięczna do końca życia
  • Odpowiedz
@Kolmetoista: Ale wy jesteście materialistkami. Dlaczego pierścionek za 2zł jest gorszy? To tylko symbol. Ale już nie idźmy w skrajność. Część moich znajomych kupuje za 400-500zł, część za 2k. Ci pierwsi są gorsi? Ja mam zamiar kupić taki, który będzie mi pasował, bez względu na to czy 100zł czy 5k. Tylko kobiety patrzą na cenę.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Stary dokładnie Cię rozumiem. Ja się parę lat temu hajtnąłem ale moja kobieta odmawia mi seksu a że utrzymuje nas to jest prosta zależność jak nie ma seksu też nie ma chleba dla niej. Jak nie ma lodzika rano to nie dostanie 10zł za które kupi obiad. Tak samo z pierścionkami kupiłem jej taki ładny z aliexpress jak się jej złamał to mi zrobiła awanture że nie jest ze
  • Odpowiedz