Wpis z mikrobloga

@Trae: ja mam ostatnio sny w jednym mieście. Śniąc pamietam tez te poprzednie sny i ogarniam już dwie dzielnice i kilka budynków. Niesamowite wrażenie ;) A miasto żadne konkretne - widocznie zlepek miejsc które widziałam, ale co noc takie samo ;)
@Trae: najlepszy motyw jest, jak robię coś lub obserwuję jakąś sytuacje i okazuje się, że to wszystko mi się kiedyś śniło. Miałem tak już kilkanaście razy w życiu, ale zrzucałem to na deja vu. Ostatnio jednak wiedziałem dokładnie co mój ojciec powie w danej sytuacji i się nie myliłem. Słowo do słowa się zgadzało.
@Trae: tak, nawet się ostatnio w śnie znów zorientowałem, że to sen i tak sobie podziwiałem krajobraz i detale, co ten mój chory mózg nawymyślał :D

kiedys mialem tak, ze miejscówka mi sie snila tyle razy, i nawet detale byly te same ze znam ją na pamięc i potrafiłbym narysować (gdybym nie skonczyl kariery malarskiej w wieku 15 lat)
Pamiętam sen, w którym leżałem na łące. A dookoła skrawka łąki było miasto. Dosłownie wieżowce. Dość specyficzny sen ale nie pamiętam co dalej się działo.
@Trae: czasami, najlepsze jest jak poznajesz to miejsce i wiesz co robić albo jest kontynuacja. Poza tym zdarza mi się śnić że śnię i w tym śnie też śnie. Tj. sen 3-stopnia, wtedy czasami ciężko rozróżniać czy się wybudziło czy przeszło do niższej fazy. Ale mam na to sposób i próbuję wtedy zainicjować albo dostrzeć jakąś akcję zaprzeczającą fizyce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Trae mam to samo, tzn miałem bo od pewnego czasu nic mi się nie śni (albo nie pamiętam). Jakieś piwniczki, wiedziałem którędy isc, w które drzwi wejść itp. A mogę się założyć że nigdy tam nie bylem.
Mnie śnią się okoliczne miejscowości ale są pozmieniane różne rzeczy. Za każdym razem jednak tak samo, może stworzyłem sobie jakieś nowe uniwersum :D
@Trae: tak. Raz mialam tak ze mi się coś śniło a nastepnej nocy ciągdalszy snu. Mi się często śnią zwłoki kobiet, ale nie mam jakiś lęków ani nic. Nastepnego dnia wiem że wszystko pójdzie tak jak sobie zaplanowałam.