Wpis z mikrobloga

List #11

Imię: Mateusz

Wiek: 23

Miejscowość zamieszkania: Warszawa

List lub kilka słów o sobie:

Student (o zgrozo) informatyki. Lubię filmy i seriale - głównie doję z torrentów, ale wolę chodzić do kina. Ostatnio zacząłem interesować się tematem #modameska i ogólnie nieco bardziej świadomym dbaniem o siebie. Lubię tańczyć, ale nie jestem w tym jakoś szczególnie dobry, ani nie mam do tego zbyt dużo okazji (po głowie chodzi mi zapisanie się na jakiś kurs). Muzyka której słucham to alternatywa (w tym rockowa), bossa nova, Frank Sinatra i wegetariańskie proto-elektro. Jestem tradycjonalistą, ale raczej w stylu "live and let live" (przy czym z Korwina już wyrosłem). Mam umysł ścisły z lekkim zamiłowaniem do historii i angielskiego. Lubię ironiczny, cyniczny, czasem kontrowersyjny humor, kulturę 4chanową (nie mylić z karachanową). Trochę domator, trochę nieśmiały - z obiema rzeczami staram się walczyć. Ciągle czekam na hajs z komunii.

Jakiego szukasz partnera/partnerki:

Takiej, z którą można czasem pogadać o głębokich/poważnych rzeczach. Niepalącej, albo potrafiącej to skutecznie ukrywać. Niekoniecznie jakoś super-ekstrawertycznej, chyba że jest przekonana, że przeciwieństwa się przyciągają.


Jakieś chętne kandydatki? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mamy też zdjęcia, ale nie zostaną opublikowane bez zgody uczestnika :)
Proszę zgłaszać się pod postem w komentarzach.

Jeśli nie wiecie o co chodzi i chcecie zgłosić się do programu przeczytajcie TEN POST

#mirekszukazony #rolnikszukazony #zwiazki #ogloszenie #wykopowezabawy #zapraszamy #podajdalej #milosc #ogloszenie #takietam #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #warszawa
kopek - List #11

 Imię: Mateusz
 Wiek: 23
 Miejscowość zamieszkania: Warszawa
 List...

źródło: comment_0WQVyKq47L69mmNco4gfHjVcmkEtgrSG.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz