Wpis z mikrobloga

Test Megane zakończon. W tym tygodniu poruszam się Octavią RS230, czyli samochodem w którym przeciętny Skodziarz musi sobie przytrzymywać kapelusz jedną ręką.

Tak, jest całkiem szybka.
Tak, pierdzi z wydechu podczas zmiany biegów.

Pytajcie o co chcecie, przede mną tydzień z czerwoną Czeszką, a jako że planuję pojeździć tu i tam (jadę w piątek po dwa małe kotki :3) postaram się odpowiedzieć jak najdokładniej, może w formie wideo?

#carburator <--- testy aut i inne takie tam o samochodach
#motoryzacja #samochody #skoda
Pobierz
źródło: comment_8rUnyAnnyS0dEgF9u8RAXudesoevRFEo.jpg
  • 18
@HitmaNeK_: uwielbiam to, czesto jeżdzę z soundtrackiem z VC ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dzbpl: wg mnie są nawet spoko. Zależy z jakiej perspektywy na nie się patrzy, niestety na zdjęciach jest parszywe światło. Dziś porobię ciekawsze zdjęcia.
@eXe1987: cena tak skonfigurowanego egzemplarza to bez rabatów około 150 tys. złotych. Podejrzewam, że za 140 można by takim wyjechać z salonu i jeszcze by dorzucili coś w gratisie.
A RS230 zaczyna się od 114.000 zł.
O spalaniu wspomnę jak pojeżdżę.
@eXe1987: coś w tym jest, aczkolwiek zauważyłem, że w mocnych samochodach poruszam się przez większość czasu raczej spokojnie.
Świadomość tego, że pod lewą nogą mam dużo mocy sprawia, że jeżdzę dynamicznie tylko wtedy kiedy mi się zachce. Jako, że Skoda jest już chyba na skraju "mocnego auta" to raczej nie mam problemu żeby pojeździć trochę stylem dziadka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Póki co 13,4 l/100 (50% korki