Wpis z mikrobloga

Projekty w budżecie obywatelskim Szczecina to jakiś ponury żart, sam zbytek typu ścieżki rowerowe czy inne motylarnie. W Dąbiu brakuje chodników, ale głosować można na: wiatę rowerową, przystanki roweru i oświetlenie parku. Domyślam się że dobór projektów nie bierze się z tego że obywatelom nie brakuje chodników i równych dróg tylko z filtrowania projektów przez UM.

I do tego obowiązkowo trzeba podać numer telefonu, ja jebię.
#szczecin #oswiadczeniezdupy
  • 23
@BajerOp: Nie umiałbym się zmieścić w kwocie. Ja bym pisał rzeczy typu: zabudować tramwaj od góry żeby Zdroje znowu były przejezdne na rowerze, dorobić kładek pieszych nad Struga na wysokości Majowego, zrobić chodniki w Dąbiu (a nie na odcinku 300m na jednej ulicy, o którym to sukcesie ostatnio było głośno w gazetach).
bo tu wystarczy napisać projekt, albo poprosić biuro radneg


@BajerOp: No tak bo projekt to godzinka roboty, a radny to ci jeszcze z pocałowaniem ręki to zrobi xD No i projekt nie ma żadnych wymogów.

Bajerop

Miasto Sz-n

Dajcie więcej ławek, i tramwaj żeby był budżet tak kilka baniek będzie jbc to pytajcie radnego.

Pozdro bajerop
@erajwa: ja wiem, i wcale bym się nie obraził gdyby Lewobrzeże zachowało sobie nazwę Szczecin a w zamian zostawiło prawemu brzegowi pieniądze i władzę nad swoim terenem.
@Amen_Pacierzu: @GjeDeeR: @GjeDeeR: Najlepsze jest to, że pierwotnie w planach była tam kładka na wysokości Botanicznej. I jeszcze jedna rzecz która już w ogóle zakrawa na nagrodę Misia. Na wiosennej jest wybudowana zaraz obok wiaduktu (dla pieszych i samochodów) kładka dla samych pieszych. W tydzień po odbiorach była już zamknięta. Chodnika nawet nigdy tam nie doprowadzili.
źródło: comment_sZUbnLc9rL97VmjMSTDdmiOaPEhTc17u.jpg