Wpis z mikrobloga

  • 68
Mireczki kochane, spod tagu #fotografiaanalogowa. Ostatnio spotkałem się z fajnym pomysłem polegającym na wysyłaniu sobie aparatu, robieniu nim zdjęć i puszczaniu go dalej. Może warto zrobić coś takiego wśród nas? Do puszczenia w Polskę mam Halinę 150, zwyklą małpkę. Zabawa polegałaby na wysyłaniu do konkretnej osoby aparatu, ta osoba zrobilaby nim 3 dowolne zdjęcia, a potem wyslalaby do kolejnego Mirka. Co Wy na to? #glupiewykopowezabawy #wykopowyaparatprzechodni
posuck - Mireczki kochane, spod tagu #fotografiaanalogowa. Ostatnio spotkałem się z f...

źródło: comment_7AofoHyLI6rJVsgU0Ld9H9eSfEFgAf3g.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@posuck: albo nawet, to nie lato więc słońce nie te. No ale nie wiadomo jak długo to się rozciągnie, czy pójdzie w kilka tygodni czy np ludzie będą trzymać ponad tydzień i wtedy nawet i pół roku wyjdzie. Przypomniało mi się jak kiedyś pewien koleś wysłał do Deadmau5-a jednorazowy aparat analogowy z prośbą żeby napstrykał trochę fotek i mu odesłał, i ten naprawdę to zrobił :D
  • Odpowiedz
@xerxes931: Widziałem ten filmik i trochę mnie zainspirował. Ogólnie to myślałem o użyciu 36 klatkowego filmu (jeżeli będzie tylu chętnych) albo 24. Każdy miałby tydzień na zrobienie zdjęć i przesłanie aparatu dalej. Tylko muszę mieć mocniejszy odzew od innych :D
  • Odpowiedz