Wpis z mikrobloga

@gumpa_bobi: @manny_lanny: @kamien23 #!$%@? malkontenci. Oczywiście w Polsce źle bo na demotach tak piszo

Przecież widać ze to akcja reklamowa jakiejś firmy produkującej żarcie. Jakbyście wyjechali dalej niż 2km od swojej wsi to byście widzieli pełno takich stanowisk w miastach i przy centrach handlowych. Widywałem takie nie raz przy sieciówkach zoologicznych - ba, nawet nie trzeba było butelki wkładać tylko za darmo się wysypywało.


Ehh jeśli w Polsce jest źle
@kamien23 w Londynie podczas jakiegoś maratonu ustawiono palety z wodą dla biegnących, została ona rozkradziona przez okoliczną ludność w ekspresowym tempie. Nie przez Polaków. Nie tylko u nas jest źle aczkolwiek zgadzam się całkowicie, że taki automat by w Polsce nie przeszedł.
@szeryfe: i kto tu #!$%@?. Takie coś może robić regularnie jedna osoba. A Ty śmiało cały naród obwiniasz :) no i wyglada na to, że za granicą nie byłeś skoro śmiało rzucasz tezą że to tylko nasza domena
@szeryfe: oh tak 'xD' ostateczny gimbo-argument.

Po pierwsze pieniaczu napisałeś "weź tu nie #!$%@?" sugerując, że moja teza jest niewłaściwa (a mówiła ona o tym, żeby nie traktować patoli jako ogół "polskości"). Skoro nie sprecyzowałeś, zgodnie z podstawową logiką dyskusji można twierdzić ze masz przeciwne zdanie.

Więc albo wróć do gimbazy na lekcje z podstaw komunikacji i pisowni albo rozbuduj swoje zdanie ponad 3 słowa i "xD" żeby nie tworzyć w
@Python koleś zaczynający pierwszy wpis od "#!$%@?" poucza o netykiecie xD kpisz?
A dyskutować to można z kimś na poziomie, a do idiotów pisze się tak jak oni sami piszą do innych.
Ciekawi mnie też gdzie naruszyłem wg ciebie podstawy pisowni, bo ja ci to wytknąć mogę w pierwszych zdaniach xD