Wpis z mikrobloga

Mirki, chyba oszalałem.

Do oddania mam książkę "Wieżowiec" J.G. Ballarda. Na allegro do kupienia za jedyne 70-120 zł.( ͡ ͜ʖ ͡)

Niedawno powstała ekranizacja z Tomem Hiddlestonem i to chyba dobry moment by zapoznać się z tą mniej znaną książką.

Wysyłka na mój koszt.

Wyniki w poniedziałek o 21. Losowanie za pomocą mirkorandom.

zachęcam do obserwowania tagu #kochamsf

BrudnyPedro - Mirki, chyba oszalałem.

Do oddania mam książkę "Wieżowiec" J.G. Ball...

źródło: comment_qPhJRnxG7WUL0TJlNkMAEIFiouiEXdX0.jpg

Pobierz
  • 16
@BrudnyPedro: oczywiście
Link do pobrania na Androida: Google Play
Wersja przeglądarkowa: www.wykopolka.pl

Chodzi o to że wymieniasz się książkami za darmo ze społecznością wykopu płacąc tylko za przesyłkę skromne 3-7 PLN (płaci wysyłający nie odbierający).
Może w przyszłości nabierze to większego rozmachu np. na całą Polską społeczność a nie tylko Mireczków i Mirabelki. Może zostaną podpisane jakieś kontrakty z księgarniami. Może być wiele ścieżek rozwoju.
Wspierajmy "Nasze" pomysły. Życzę tej akcji
@KornixPL: Momentami ciężko znaleźć sens w czynach bohaterów, wszystko jest mocno przerysowane, satyrystyczne, gorzkie i nienaturalne. Podobała mi się strona wizualna, stateczne ujęcia kamery, kolory, kształty. Muzyka dobrze dopasowana do tego, co działo się na ekranie. Aktorstwo jest bardzo dobre, nie można się do niczego przyczepić. Niestety, jest w tym filmie coś, co widza okropnie męczy. Może to właśnie ten klimat, beznadzieja, bezsens, który mocno od niego bije.

Jednym słowem -