Wpis z mikrobloga

@MaIutkiCzlowiek: nie rozumie, że blockstream nie ma żadnej władzy a kopalnie mogą robić co chcą. Blockstream i Bitcoin Core gdyby nawet chcieli to nie mogą nic!

Tacy właśnie rozgarnięci są niektórzy ludzie w społeczności #bitcoin #btc

Jak można nie wiedzieć o co chodzi z tym bitcoinem? To takie proste.
p.....4 - @MaIutkiCzlowiek: nie rozumie, że blockstream nie ma żadnej władzy a kopaln...

źródło: comment_3an4UkEZZqjct6QvtePbCyV4kfHvcUpV.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawlo74: Bo ja wiem, na blockchain.info nie ma linii trendu, więc ciężko na oko dokładnie określić. Może gdzieś w połowie roku?

Nocy się nie pozbędziesz, w nocy rozmiar mempoola zawsze będzie się zmniejszał, problem w tym, że zwyczajnie nie zdąży się wypróżnić do końca, nastanie dzień, przyjdą nowe transakcje i mempool znowu zacznie rosnąć. Z dnia na dzień będzie coraz większy i w końcu wybuchnie ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Może gdzieś w połowie roku?


@mihaubiauek: trzymam Cię za słowo i nie myśl, że zapomnę o tym będę Cię gnębił tu za pół roku. Pamiętaj, że ja jestem fanatykiem bitcoina, który zmienia świat pozbywając się raka tej ziemi i całego zła czyli banksterstwa. NIE ZAPOMNĘ. zapisuję sobie ten wpis :)
  • Odpowiedz
Staram się tu zawsze naprowadzić na najbardziej wartościowe źródła. Coś czego mi zabrakło tutaj, kiedy ja zaczynałem przygodę z bitcoinem. Ułatwiam ludziom życie skracając czas. Tutaj jest tyle syfu a ludzie którzy są tu od zawsze często wypisują brednie albo pytają o rzeczy dziecinnie proste. Co daje mi pogląd jak bardzo błądzą. Moim zdaniem to wszystko dlatego, że korzystają z nieodpowiednich źródeł informacji.
W sumie to źle robię ponieważ każdy powinien przejść
p.....4 - Staram się tu zawsze naprowadzić na najbardziej wartościowe źródła. Coś cze...
  • Odpowiedz