Wpis z mikrobloga

Mirki,mam #pytanie ,czy gra ktoś z Was w #asphalt8 ?ja gram w to juz ładny kawałek czasu,nie wiem dokładnie ile,może z rok?zdobyłem już kilkadziesiąt wozów,w tym jeden z klasy S i odblokowałem wszystkie 9 trybów gry,obiecałem sobie kiedyś że nie wydam na gry "telefonowe/tabletowe" ani grosza(nie dlatego że cebula tylko dlatego że uważam że mogę bez tego zyc,i mozna to zrobić bez kasy tylko dłużej z tym zejdzie),jak na razie udało mi sie nie wydac na asphalta ani grosza,wszystko zdobyłem z zebranej przez siebie kasy za wyscigi,piszę o tym bo jestem fanem #motoryzacja i uważam że to jest najlepsza jak do tej pory ścigałka AKCJI,napisałem akcji ponieważ nie ma tam takiego bezsensownego jeżdzenia po torze jak np: w real racing 3 tylko trzeba robic jakieś zadania,triki,są codzienne eventy do pokonania,no cos sie dzieje,chociaz RR3 to też mega gra ale jednak mnie znudziła szybko,poza tym w RR3 jak i w asphalcie są realne fury ktore naprawde istnieją.Co myslicie o tej lub podobnych grach?co myslicie o odpłatnościach przez nich oferowanych za różne dodatki,bonusy etc?wiem że są wariaci na YT co wyprawiaja z tą gierką cuda.Jakby ktos nie wiedział o co loto w co wątpie to wrzucam pierwszy lepszy filmik z YT
https://www.youtube.com/watch?v=tzWrjOY_O-E

#chwalesie #gry #android #technologia #auta pozdrawiam graczy
  • 3
@atrax15: te gram w Asphalta 8, tylko na #windowsphone. Najwięcej bonusów, kasy i kart części zdobędziesz ścigając sie w eventach oraz na multi. Sam mam już 4-5 aut klasy S, sporo pozostałych klas i postawiłem sobie ostatnio za cel doprowadzenie jak największej ilości aut do poziomu PRO, czyli wszystkich modyfikacji
@elvisiako: tak wiem,kilka dni temu skończyła sie akcja FREE na części za reklamy,tam też można było zdobyć wiele części do pro kitsów,w multi też gram ale jednak brakuje mi mocy aut i moje sa po prostu za wolne i nie mogę wielu dogonić,ale za to w multi mozna też zdobyć tokeny od razu,kilku rzeczy jeszcze do tej pory nie rozumiem w tej grze,ale o tym może troche później jak ktos jeszcze
poza tym ta gra jest kultowa gram w nia od pierwszego asphalta 1 jeszcze na stare telefony z klawiatura jak były,ta gra jest po prostu MEEEEGA dla fanów #motoryzacja,grałem i w NITRO,XTREME(najnowsze dziecko firmy ale jakoś nie ma tego klimatu co aiborne) i wszystkie inne asphalty jakie były "po drodze" wypuszczone na telefony,poza tym GAMELOFT robi moim zdaniem najlepsze gry mobile ever na świecie