Wpis z mikrobloga

Fascynuje mnie program StopHam. To co robią i te filmy ktore oni nagrywają. Co tam się czasem dzieje na tych filmach to ja patrzę i nie mogę uwierzyć. Te postacie. Te wydarzenia. Te dialogi. Wszystko dokumentalne. To taki zaangażowany dokument o Rosji. Weźmy przykładowo odcinek który właśnie sobie obejrzałem (ten co tu wrzucę). Co tam się za rzeczy dzieją w tym odcinku niezwykłe. Co to za typ był ten grubas co go upokorzyli tak filmując jak skrobie tą naklejkę jak ostatni idiota i drze morde coś chociaż w głębi duszy już wie, doskonale wie, że jego godność przepadła, że jest pośmiewiskiem. A potem ten jakiś dziwny typ co nie #!$%@? żadnej inby bo na to jest zbyt ogarnięty, widać, że samiec alfa. Niezbyt może inteligentny ale zna życie i wie co i jak, wie kogo spotkał i że tej batalii nie wygra. Więc tak by pokazać, że dobra, beka, naklejajcie, ze mnie taki luźny ziom prosi ich żeby nakleili naklejkę. No a potem to ooo #!$%@? jest tylko lepiej. I to wszystko się wydarzyło naprawdę. To nie jest wyreżyserowane i to nie są aktorzy tylko prawdziwi ludzie. Jestem wielkim miłośnikiem sztuki jaką uprawia StopHam. (Zauważyłem, że pomyliłem kolejność scen, #!$%@? z tym, nie chce mi się poprawiać) #sztuka #dokument #stopham #rosja
blekitny_orzel - Fascynuje mnie program StopHam. To co robią i te filmy ktore oni nag...
  • 15
@pycc: No ten typ wiedział, że gra jest przegrana i jedyne wyjście z godnością to zrobienie beki trochę. Szanuję, ale jakbym ja wpadł na StopHam powiedziałbym coś w stylu "Przepraszam." i cofnął się od razu. Im więcej walczysz tym bardziej tracisz godność w takiej sytuacji.