Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy temu kupiłem Orienta Curatora (czarny) https://i.ytimg.com/vi/sJY99qhDmls/maxresdefault.jpg. Świetny zegarek, ale zastanawiam się nad jakimś drugim. Żeby nie brać drugiego czarnego zastanawiam się nad biały. Tylko, że szukam zegarka dla ubrań casual: nieformalnych koszul itd.

Czy biały będzie tu pasował?

Poniżej przykładowa Certina DS-1, piękna, tylko kosztuje 2K.

#zegarki #watchboners
Pobierz
źródło: comment_Byld8kkpgeD3MY4zAtrh6QoY5beW7BQ3.jpg
  • 27
@Beckham: To zakup na lata, jezeli to 500zl nie bedzie dla Ciebie różnica pomiędzy jedzmiem sucharow a schabowych od konca miesiąca to bym mierzył i kupował od razu. trzeba miec od zycia troche przyjemnosci, a co! :)
@Beckham kwestie rozmiaru najlepiej przymierzyć na żywo. Obawiałem się ze 42mm będzie za duży a okazał się idealny na moją rękę.

A co do pieniędzy... Może warto poczekać i odłożyć ;)
@Pantokrator: czarnolisto to dopiero pokaz władzy. Jak i o czym z tobą rozmawiać skoro w jednym zdaniu wyzywasz od pelikana i mało się nie zesrałeś o słowo casual... Które w modzie męskiej występuje od bardzo dawna. To, że ty kojarzysz to z korpo to nie mój problem. Jak znam życie to chodzi ci o casual friday, które z ubiorem casual nie ma nic wspólnego.
@crazyfigo: @Flypho: Jeden geniusz nie rozumie, że nie wyzywam nikogo konkretnego od pelikanów, tylko potępiam pewien trend bezmyślnego kopiowania w społeczeństwie. Ale jak się jest gimbusem albo idiotą, to faktycznie "wyzywałem od pelikana". Ja #!$%@?ę.

Ty jak widzę również z robienia gimbognoju nie wyrosłeś. Jaki serwis, tacy bordo.
@Pantokrator: Zrozum #!$%@?, że jak wyskakujesz do kogoś z pyskiem to potem tak wygląda konwersacja. Ja Ci tylko odpowiadam na twoje żałosne zarzutki. Wytłumacz wszystkim proszę, czemu słowo casual jest złe. Bo póki co tylko #!$%@? bez sensu, ale jak to u stulejek bywa, zero argumentów i merytoryki.
@crazyfigo: "zrozum #!$%@?" - ojej, gimbusek się zdenerwował. Pozwól, że dam ci pewną radę, którą usłyszałem na wykopie od jakiegoś losowego idioty - nie zesraj się.
Nie, nie pójdę z tobą za rejonowe gimnazjum na solo, pajacu :D

Skoro tak ci się casual spodobało, to czemu po prostu nie przejdziesz na angielski? Są tam zamienniki niemal wszystkich polskich wyrazów, po cholerę się męczyć, jeszcze się zesrasz - bo w końcu najwyraźniej