Wpis z mikrobloga

Facetowi jak jakaś się podoba to #!$%@? go obchodzi, czy jest z hameryki, Hiszpanii, czy #!$%@? Radomia.


@SobanDELUXE: no jasne. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wcale nie lecą bardziej na "zagraniczne", dlatego co chwilę można przeczytać jakie to np. Ukrainki są zajebiste w porównaniu z Polkami. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@cynamonowa: To może ja jakiś dziwny jestem, że od zawsze obchodzi mnie jaki jest dany człowiek, a nie skąd pochodzi:/ Zawsze mnie #!$%@?ło jak jeździłem na jakieś festiwale muzyczne i do rozmowy przyłączał się jakiś angol lub amerykanin to nagle polaczki z Kaś i Piotrków stawały się Kate i Peter. Szkoda, że angol nadal przedstawiał się "Hi, I'm Tom", a nie "Hi, I'm Tomek" żeby dostosować się do większości. Polacy
  • Odpowiedz
@szwedes To teraz będą go miały nawet mężatki.
Przyjechało tylu nowych bolców, a nuż się uda kopnąć swego starego w dupę i wyjechać do jueseja.
  • Odpowiedz
@patrolez: Czarne to brzydkie przecie. Ciała może i spoko, ale mają mordki jak małpy te wszystkie bijąse i ruhanny + wizja posiadania gówniaka w kolorze...gówna jakoś do mnie nie przamawia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jakbym był dziewczyną i miał do wyboru wykopka stulejarza albo wytyranego marines to nawet bym się nie zastanawiał


@Kontestator: ja też bym wolał spokojnego, bardzo inteligentnego, z wieloma zainteresowaniami, olbrzymią wiedzą, niesamowitym poczuciem humoru i obyciem w internetach przeciętnego Mirka, niż jakiegoś zachodniego osiłka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz