Wpis z mikrobloga

@grafikulus: Nie ogarniam co dupy mają z tym, że nawet średniak z zagranicy jest dla nich obiektem westchnień i na takiego samego typa w skali ruchensztajna z polski to nawet nie spojrzy. Facetowi jak jakaś się podoba to #!$%@? go obchodzi, czy jest z hameryki, Hiszpanii, czy #!$%@? Radomia.

Aż mi się przypomniały tegoroczne juwenalia jak jedna taka po chwili rozmowy zaczęła lecieć w ślinę z alvaro, a jego ziomeczki stanęli
  • Odpowiedz
Nie ogarniam co dupy mają z tym, że nawet średniak z zagranicy jest dla nich obiektem westchnień i na takiego samego typa w skali ruchensztajna z polski to nawet nie spojrzy.

@SobanDELUXE może ludzie z zagranicy są nieco lepiej wychowani i nie nazywają kobiet "dupami"?
  • Odpowiedz
@grafikulus: E tam zawsze patrzycie na czarną stronę. Jakbym był dziewczyną i miał do wyboru wykopka stulejarza albo wytyranego marines to nawet bym się nie zastanawiał. Ja tam wiem tylko, że właściciele lokalnych ceramik z Bolesławca i okolic już zacierają ręce, bo USA to największy rynek zbytu na ich wyroby. A wiadomo, że jak żołnierz wraca do domu, to jakiś prezent żonie zawiezie. Trzeba na nich hajs robić i nie się
  • Odpowiedz
@Kontestator: Rozmawiałam z żołnierzem o tych zagranicznych. Powiedział, że porządni goście. Oni nie siedzą tak jak "nasi" i chleją (chociaż pewnie trochę też), ale wieczorkiem treningi i mają ciała wyglądające, jak ciała żołnierzy oraz kondycję żołnierza. Absolutnie nie bronie tych dziewczyn, ale to pewnie jest sporym atutem tych facetów.
  • Odpowiedz
Oni nie siedzą tak jak "nasi" i chleją (chociaż pewnie trochę też), ale wieczorkiem treningi i mają ciała wyglądające, jak ciała żołnierzy oraz kondycję żołnierza.


@Kressska: Chyba nie mówisz o Hiszpanach którzy byli? Przecież oni robili taki chlew, że ja #!$%@?ę. #!$%@?, podrywali dziewczyny- nawet jeden z Hiszpanów został oskarżony o gwałt. Do tego dodać brak znajomości angielskiego u Hiszpanów i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kressska: BOSZE BOSZE BOSZE. Miej ty rozum i godność ludzką. Chyba żołnierza naszego na żywo nie widziałaś. Zdrowe chopy, na siłce też przesiadują. Bo rozkaz jest to ćwiczą. A chlać to za bardzo nie mogą.
A amerykańce, a chicagowską rodzinkę mam dużą to troszkę wiem, to też zwykłe zdrowe chłopy. Jedyna różnica, to u nich często do woja na szeregowca się idzie jak perspektyw w życiu mało, chyba że na oficera
  • Odpowiedz