Wpis z mikrobloga

@TauCeti: nie mają cen mocno odbiegających od reszty zachodu. W Holandii na taniej stacji to teraz około 1.54eur za litr. Przy autostradzie nawet 1.65eur czyli jedynie 5 centów mniej niż w Norwegii na tej infografice.
@leon-san: Rzetelna? Masz jakiekolwiek powody by sądzić że jest nierzetelna? Infografika pokazuje bezwzględne ceny paliwa w wybranych krajach. Co oczywiście jest ciekawe i użyteczne. Ty natomiast chciałbyś żeby pokazywała zupełnie co innego i dlatego piszesz, że jest nierzetelna. Masz ty rozum i godność?

To samo do całej reszty:
@Jestem_tu_nowy: @robertK: @ponuras:
Bądźcie świadomi co komentujecie.
@Rosenzweig:
Pół informacji to nie informacja. Co mi da czysta cena paliwa, jeżeli nie wiem ile ludzie, w danym kraju zarabiają. Bo w takiej Norwegi choć paliwo drogie, to może stać ich więcej jego kupić.

Jeżeli powiem, że np. cukier potaniał w stosunku do zeszłego roku, bez podania ceny zeszłorocznej, to taka informacja mi nic nie da.
@leon-san: Otóż na przykład po to, żeby wiedzieć do jakiego kraju pojechawszy na wakacje, zarabiając w Polsce, można sobie tanio pojeździć samochodem.
Otóż na przykład, żeby zwyczajnie zorientować się, gdzie na świecie produkcja wachy jest najbardziej efektywna.