Wpis z mikrobloga

@gileski: mnie ona aż przeraziła jak zobaczyłem zdjęcie na aukcji. Pomyślałem - że to może taka biedna wersja. Jednak jak się okazuje to wszystkie tak mają :(
  • Odpowiedz
@rurek49: ja uważam właśnie, że jest idealnie minimalistyczne, piękne, zimne szwedzkie takie jak ma być w Volvo, z resztą nie męczy oczu i jest czytelne. A parę km s40 zrobione.
  • Odpowiedz
@rurek49 na pewno nie 1.6, 1.8 i 2.0 benzyna, to silniki forda i lubią żreć olej. W c30 miałem 1.6hdi i jakoś ciągnął ale do V50 to lepiej 2.0hdi. Z dużych benzyn to wręcz polecane 2.4i i T5.
  • Odpowiedz
@Ryksilnika: gen8 byl świetnym samochodem. nadał taki styl i przetarł szlak dla innych marek. przeciez to samochod z 2006 roku i wyglada lepiej i nowoczesniej niz wiekszosc samochodów z 2010roku
  • Odpowiedz
@wycz: właśnie dlatego podoba mi się :) Sam się zdziwiłem że to samochód z 2004 roku! Dla porównania taka Vectra C, która dizajnem jest już w poprzedniej epoce
  • Odpowiedz
@rurek49: już nie pamiętam oznaczenia ale pieciocylindrowy 2.0 diesel, do tego ojciec ma automat 6 biegów, nic się absolutnie nie dzieje, a spalanie w mieście nigdy powyżej 7l nie wyszło, od nowości (ostatni rok produkcji) żadnej usterki totalnie nic
  • Odpowiedz