Wpis z mikrobloga

Mirki, co myślicie o wprowadzeniu płatnej rejestracji kont za pośrednictwem np. sms-a (a koszt np. 5 zł /mc)? ograniczy się ruch i wiecej osób skorzysta. Darmowe byłoby pobierane do 150MB, a dla użytkowników do 5GB na plik. A ze strony głównej cały czas pozostałoby bez ograniczeń.

#chomikuj

Co o tym myślisz?

  • może być 21.4% (616)
  • raczej nie 78.6% (2267)

Oddanych głosów: 2883

  • 129
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (318)

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na http://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać IrvinTalvanen

! @MrSknerus @uwuX @aroaro1993 @MyslalemNadTymNickiemDuzoZaDlugo @pociag @Batoon @Mr_Y @pshemson @Domal @Dziki_Bigos @polancky @taco @Crane86 @bazylo @BangerTM @zlyczarek @sunnycoast @pepkodziobak @SzlomoBronsztajn @pan_fenestron
Mirki, co myślicie o wprowadzeniu płatnej rejestracji kont za pośrednictwem np. sms-a (a koszt np. 5 zł /mc)? ograniczy się ruch i wiecej osób skorzysta. Darmowe byłoby pobierane do 150MB, a dla użytkowników do 5GB na plik. A ze strony głównej cały czas pozostałoby bez ograniczeń.


@xavkas: Myślę że zrobisz drugie chomikuj tylko bez chomikuj. I jeszcze szukasz inwestora.

Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (318)

Następnym razem dostaniesz obrazek z