Wpis z mikrobloga

siema, jak to jest z tymi modnymi męskimi fryzurami? bo jak idę gdzieś po mieście i się rozglądam to widzę często na głowach ludzi różne wykwintne fryzury al'a pędzel lub młody gangster z filmu. oni sami się tak czeszą czy codziennie chodzą do fryzjera żeby ich tak uczesał? bo byłem ostatnio pierwszy raz u fryzjera męskiego i on mnie tylko obciął ale bez żadnego czesania i układania. zapłaciłem 12zł. a może to jakaś dodatkowa usługa i powinienem powiedzieć? ja to się nie znam za bardzo bo zawsze po prostu na zapałke goliłem głowe i finito ale pomyślałem że takiemu młodemu kawalerowi jak ja przydałoby się troche stylu

a, i mógłby ktoś ocenić moje nowe włosy ktoś kto się zna na fryzurach? jkbc to pisać. elo, pozdro

#modameska #wlosy #fryzjer #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@3dgy: Obcinasz się tak jak chcesz a fryzurę modelujesz. Modelowanie zaczynasz już po umyciu włosów zaczesujesz i suszysz suszarką na kształt tego, co chcesz osiągnąć a pod koniec utrwalasz pomadą albo czymś innym
  • Odpowiedz
@3dgy: tak jak @Daniello1219 piszę jest spoko, a ja mam jeszcze jeden sposób:
1. Myjesz włosy
2. Na mokre nakładasz pastę do włosów ( najlepiej matową, wtedy wyglądają naturalnie)
3. Modelujesz tak jak chcesz
4. Suszysz, ale tak nie do końca ( z wierzchu są suche i robi sie taka troche skorupa ale przy skórze jeszcze wilgotne )
4. Przeczesujesz włosy tak, żeby rozczesać tą skorupę/utrwaloną warstwę
5. Suszysz
  • Odpowiedz