Wpis z mikrobloga

@rpawelek: nigdzie nie napisałem wprost, że popieram blokowanie mównicy. Mam ambiwalentne odczucia, sympatyzuję i niekoniecznie podzielam pogląd, że to łamanie prawa (w przeciwnym wypadku mam nadzieję, że prokuratura nie będzie się oglądać na polityczne dyspozycje i podejmie postępowanie).

Co mi z nagrań w formie takiej pikselozy, bądźmy poważni...
@stekelenburg5: Z "szacun dla nich" poparcie wynikało dosyć jednoznacznie.

Może i Tobie ciężko ich tam policzyć po nagraniach, ale przecież zainteresowanych i nieprzychylnych rządowi jest na tyle dużo, że są przesłanki by uznać, że jednak było ok, skoro nowe materiały się na ten temat nie pojawiają?
@stekelenburg5: Poświadczenie Marszałka, protokoły z głosowania, nagrania z głosowania, to brakuje oświadczeń posłów, naprawdę tyle rzeczy jest potrzebne by uznać, że Marszałek, druga osoba w kraju, nie złamał prawa?
@rpawelek: tak. Tylko te oświadczenia są naprawdę dobrym dowodem, żeby zamknąć japy niedowiarkom. To by było zaoranie w wypokowej nomenklaturze. Normalnie powinienem też wierzyć protokołom z głosowania, ale nie wierzę, po prostu nie ufam tej władzy do tego stopnia.
@stekelenburg5 prostestowanie wobec łamania prawa łamaniem prawa. Super metoda bulwo. Nie to nie jest obywatelskie nieposłuszeństwo, a waecholstwo. Jeżeli twierdzisz że nie było quorum to napisz tutaj, których posłów nie ma na nagraniach a podpisali protokół​