Wpis z mikrobloga

@cocaine01 jak to najsłabsza jednostka m43b16 to rzeczywiście nie ma się czym chwalić,i to nie dlatego że hejt i te sprawy tyko dlatego że to naprawdę nie jedzie tym bardziej w kombi,chyba jedyny plus to rozrząd na łańcuchu i młody rocznik jak na E36 z tego co widzę.
  • Odpowiedz
@cocaine01: dla mnie zajebioza. Miałem E36 2.5TDS Touring i uważam, że była bardzo fajnym dupowozem. Obecnie jeżdżę wprawdzie terenówką, ale jeśli miałbym szukać pojazdu do przemieszczania z punktu A do punktu B to pewnie byłaby to E36 Touring.
  • Odpowiedz
@cocaine01: To też, spróbuj wyciągnąć ten plastik potem jak znowu zaczną parować. Problem jest taki, że nawet nowe ori potrafią parować. Sam mam zamienniki i ta sama bajka tylko teraz nie parują przy byle wilgoci tylko przy ulewie.
  • Odpowiedz
@cocaine01: Nie wyciągaj tylnej obudowy, to drut-patent. Zdejmij przednie szkło (metalowe spinki+zatrzaski), sprawdź w jakim stanie jest uszczelka, bo to ona jest powodem parowania.

Z M43 łatwo, nawet bardzo zrobić swapa na M42 (nie trzeba nawet zmieniać wiązki), to już spokojnie wystarczy do normalnego przemieszczania.
  • Odpowiedz