Wpis z mikrobloga

@StayAlive: miałem edytować: i R6 stare w sumie tak samo :D

No cóż, niektórzy lubią Mozarta a inni jak im nogi śmierdzą. Jeździłem autami 2010+ i mało które mogło się porównać w jeździe (szczególnie długiej trasie +10h) jak moje E39 - nawet E46 po 7h jazdy mi dawało w dupę.
  • Odpowiedz
@cocaine01: zawsze się zastanawiam co kieruje ludźmi decydującymi się na zakup takiego szrotu. Przecież taki samochód ma pewnie średnio 9 razy więcej poważnych dzwonów niż jakikolwiek inny i obecnie składa się na niego 19 egzemplarzy tego modelu, a właścicielami było 37 wiejskich sebków, mistrzów kierownicy.
  • Odpowiedz
  • 1
@akwajuk21 jedyne co jest nie w kolorze, to klapka wlewu paliwa - jest lekko ciemniejsza. Owszem, obok nerek jest wgniotka, maska na rancie ma rdzawki i jest delikatnie pogięta, drzwi u dołu mają rudą koleżankę tak jak klapa. Sama buda dzwon i to zadecydowało o zakupie. Mechanicznie do dopieszczenia, ale kurde to auto ma prawie 20 lat!
  • Odpowiedz
@cocaine01: fajny. Kombi są rzadziej zwiesniaczone tak jak inne nadwozia w E36. Szkoda ze nie jest to R6, ale na pierwsze auto naprawdę spoko, niektórzy ludzie Corsami 1.2 jeżdżą i żyją
  • Odpowiedz
@cocaine01: Gratuluje zakupu i zycze szerokości i bezawaryjności :D Zrób to, co najpotrzebniejsze, pozniej dorwiesz jakies skory w dobrym stanie, w całości z fotelami i boczkami, powinno Ci sie udać za 400-600zl ( ͡ ͜ʖ ͡) Ten kolor jest zajebisty w e46, czy to jest stahlblau? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@sjs Dokładnie, stahlblau, felgi tez juz z e46 :P Skór raczej nie bede wkładał, bo tylko d--a się będzie kleiła :< No i dziękuję mireczku :)
  • Odpowiedz