Wpis z mikrobloga

a u mnie to już w kompletnie #!$%@? sposób działa. Bo korytarz jest wielkości pokoju i nikt na niego nie mówi hol. Duży pokój zwany także telewizyjnym to pokój z meblościanka kanapa fotelem ławą i telewizorem. W jadalni chyba nikt jeszcze nigdy nie jadł i w sumie nie wiem po #!$%@? tam stoi stół XD kuchnia działa jak kuchnia i to chyba jedyna normalna część tego domu. Salon w którym jest zimno jak w kieleckim jest używany 2 razy w roku - na wigilię i Wielkanoc (jadalnia nadal bezużyteczna i nawet śniadanie wielkanocne jest w salonie). Jak przyjeżdżają goście czy coś to idą do telewizyjnego bo w salonie zimno XD Nikt nie korzysta z przedniego wejścia ale to jestem w stanie zrozumieć jeszcze bo auta stoją z tyłu. Uwagi wymaga jeszcze garderoba prowadząca do wyjścia przedniego ale z tej nikt nie korzysta o czym pisałem wcześniej. W ten sposób buty leżą w holu. Czubkiem #!$%@? jest strych gdzie mieści się jeszcze jeden pokój który strychem nie jest ale tak się nazywa. I nie wiem w sumie po #!$%@? to piszę ale nudno jak w #!$%@? i mi się nudzi to napisałem.

#pasta #thebestofmirko @Masturbator2016
szczyp1orek - a u mnie to już w kompletnie #!$%@? sposób działa. Bo korytarz jest wie...

źródło: comment_dyQvgbMUzKcAaZ8rL7VnEo2R1O1kRwxc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz