Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie której firmie zależy na zepsuciu opinii solgazu bo trzeba być mocno niedorozwiniętym żeby uwierzyć, że ktoś tworzy takie profile bo mu sie nie podobają badania wydajności płyt indukcyjnych czy polityka marketingowa jakiejś firmy z której produktów nigdy nie skorzystał i nie skorzysta bo jest #!$%@? przegrywem którego utrzymuje mamusia XD

#afera #solgaz ##!$%@? #bekazpodludzi
źródło: comment_FalRc85EiBKp0UyyzVsRBgY0OK757S7K.jpg
  • 13
@ReprezentujeJP: Ja bym się nie zdziwił, jakby to sam czarodziej Biel ten gónow-profil założył, żeby kreować się na ofiarę. Ja od razu zgłosiłem ten profil za nazwę (zanim jeszcze zaczął wrzucać benizy). Serio ludzie, myślcie. Albo to jakiś #!$%@? gimbus, albo sam Biel. Trzeciej opcji nie ma.
@FrasierCrane wy wszyscy nie macie pojecia o handlu malej firmy. Nagle wam sie oczy itworzyly bo Biel wymyslal niezbyt dyskretne nicki, ale prawda jest taka ze wszyscy w handlu oszukuja, taka jest prawda. To, ze zachowali sie niefajnie, to prawda, ale trzeb nie miec wstydu zeby najpiew im ciagnac fiuta za kubki a teraz z nudow psuc im ppinie bardziej niz na to zasluguja. Robaki.
@s__s: nie trzeba być guru, wystarczy poczytać z jakim impetem i dziką satysfakcją jedziecie po firmie, której wcześniej właziliście w dupę głębiej niż wasi ojcowie w wasze matki wasz wiek temu. Skończ szkołę i dorośnij to zrozumiesz o co mi chodzi, a na razie nie jesteś dla mnie partnerem do rozmowy gówniarzu.