Wpis z mikrobloga

a na Wykopowym serwerze Urban Terror wciąż tłumy...
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jarasmen: To jest "nowy" stary pasek wykopu który już od jakiegoś czasu pojawia się przy otwieraniu niektórych stron i strasznie wkur...a.

Temat tego paska już kilkakrotnie pojawiał się na wyko-śledziku i oprócz kilku nieskutecznych "rad" od wykopowiczów to nikt nie wpadł na pomysł jak się go pozbyć.

@MetalGods: Widzę że @simperium mnie uprzedził z wyjaśnieniem. Zaczynasz grę wciskasz [esc] i w ustawieniach gracza ustalasz sobie b--ń początkową oraz do której
  • Odpowiedz
@glosnik: Serio pytasz :D?

Proponuję użyć lewego przycisku myszy / tabletu a do użycia lunetki prawy.

To było odnośnie technikaliów strzelania.

Odnośnie broni masz cały szereg: granaty, karabinki szturmowe, wyrzutnia granatów, nóż, pistolety...
  • Odpowiedz
@simperium: ja się nie pytam jak się robi podstawowe rzeczy, mnie trafia jak inni tego nie wiedzą. to jest analfabetyzm wtórny żeby nie potrafić znaleźć samemu takich informacji
  • Odpowiedz
@dstranz: Raczej nie. Jakieś 1,5 godzinki temu jak wyskoczyłem z UT zajrzałem do statystyk i się okazało, że już wtedy od jakiegoś czasu piął się "po trupach" :).

@MajkiFajki: Granatnik ma małą precyzję ale daje 2 razy dalszy zasięg rzutu zwykłego granatu.

Jako, że mapki się powtarzają co jakiś czas i za każdym razem są te same to większość osób poznajdowała swoje miejscówki i trasy... można to wykorzystać
  • Odpowiedz