Wpis z mikrobloga

@MetalGods: Co do respawnu, to zależy od rozgrywki. Gdy klikasz [esc] podczas gry to masz tam opcje i zdaje się jest tam możliwość zaproponowania własnych ustawień... ale jeszcze się tym nie bawiłem tak więc przyjmij, że gu...o wiem w tym temacie.

Na pewno jakiś dokładniejszy manual by się przydał. Może czarni coś takiego napiszą (taka propozycja).

Co do rodzinki, wyślij ją na wycieczkę do Zanzibaru ;).

Dobra wiem, potrafi być irytująca
chce się krzyczeć "rtfm" jak co chwila wchodzi ktoś i pyta jak wziąć inną broń albo zmienić przedmioty, bo raz, że nawet to ktoś opisał w wykopie o UrT a dwa, że jest to tak diablo proste, że nie wiem jak można do tego nie dotrzeć choćby klikając na ślepo we wszystkie opcje :( gram w to od 2 dni i lamię straszliwie, ale staram się znajdować informację których potrzebuję sam, bo
@ilmash: @MetalGods:

Krótko i na temat:

Rodzaje broni wybieramy podczas wchodzenia do gry, możemy je w każdej chwili zmienić, stąd warto sobie ustawić skrót klawiszowy pod nie -> w opcjach gry.

Ponadto, w każdej chwili możecie wyrzucić posiadaną broń i wtedy przejmujecie gnata leżącego na ziemi - to jest przydatne, gdy nie macie amunicji.

A, by celnie strzelać, warto korzystać z tłumika.

Jeśli zostaniecie trafieni: to walicie w Q, by
@b4kus: O to to. Przyłączam się.

Pograć w UT można ba nawet ostatnio wchodzę bez problemu, ale jakoś mnie ta gra nie porywa. Ciągłe zmiany mapy, cziterzy (choć nie za wielu) i do tego słabe i nijakie mapki.

Jak na razie nie grałem w lepszą darmową grę niż Enemy Territory