Wpis z mikrobloga

Tak dzisiaj wpadłam sobie do sklepu nakarmić bydlaki i cyknęłam trzy ciekawe zdjęcia ;D

Zdjęcie nr 1 - kolejka do nigdzie. Cztery samice i na końcu samczyk, siedzą grzecznie wygrzewając się pod żarówką. Wczoraj musiała się zepsuć i miały zimno, ale dzisiaj po wymianie, pach pach, pod żarówką ;D

Zdjęcie nr 2 - Jeżowa jeżynka. Mówi się, że jeżyny żyją od 3 do 6 lat, ale większość pada w okolicach 3 roku jednak. Moja jeżyna przeżyła porządne przeziębienie, grzybicę, utratę dużej części kolców iiii żyje już ponad 4,5 roku, prawie 5, w najlepszym zdrowiu. Poza tym, że ślepa jak kura. Na oczkach widać bielmo. Od ok 7-8 miesięcy jezu nie widzi nic, za to dalej bezbłędnie porusza się po sklepie i biega w kółku. Ba, wyjada wszystkie robaki z każdego zakątka sklepu ;D

Zdjęcie nr 3 - najlepsze dla mnie, bo przedstawia Puszka ;D Pogadałam troszkę z hodowcami właścicielami takich waranów i dowiedziałam się, że ten jest już dość.. duży, w sensie dorosły, ma z 4-5 miesięcy. Jak wiadomo, im starszy, tym trudniej oswoić. Więc muszę teraz skubańca codziennie brać na ręce, chociażby na te kilka minut żeby wiedział, że mu krzywdy nie zrobię... Więc zakładam grubą rękawicę, biorę gnoja na ręce i dopiero na rękach się uspokaja. Fajny jest, już się nie mogę doczekać, jak będzie ponad metrowym bydlakiem :3333

W albumie z ukrytym bonusem ;D #atencjoprzybywaj

I to tyle, jutro może coś jeszcze pstryknę Puszkowi, może jakiś filmik coś coś ;d Łil si ;D

Facebook

#gadzibastion #agamy #jeze #terrarystyka #smiesznypiesek #zwierzaczki #szczecin #waranpuszek #atencyjnyrozowypasek

Na spamlistę można zapisać się Tutaj
Khaleesi - Tak dzisiaj wpadłam sobie do sklepu nakarmić bydlaki i cyknęłam trzy cieka...

źródło: comment_wq0fJeqNWRNLn16rPiHhT3LXVdTZWEKo.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@trampek: siedzą po prostu i się wygrzewają ;< U nich to mormalne, ze jedna na drugiej ;D A wyobraź sobie 20 maluszków w jednym terra z jednym punktem świetlnym, wszystkie siedzą jedna na drugiej ;D
  • Odpowiedz