Wpis z mikrobloga

@Need: Ciekawostka 1: ostatnio czytałem że planowano zrobić trzecia czesc, ale po przejęciu LucasArts przez Disney i zamknięciu studia planu legły w gruzach - choć moze to tylko plotka
Ciekawostka 2: aktor który grał Starkillera jest faktycznie wielkim fanem SW i oprócz roli w TFU udzielił głosu Maulowi w Clone Wars oraz.. Sidiusowi
@Need: W pierwszą część świetnie mi się grało jak dobrze pamiętam. Drugą część zacząłem ale nie skończyłem ( będę musiał to nadrobić)

Natomiast historia pierwszej części była dla mnie kapitalna. Tajemniczy uczeń Dark Vadera miał świetny potencjał i szkoda, że nie został do końca wykorzystany. Mimo wszystko oba zakończenia były dla mnie satysfakcjonujące oraz DLC z walki na Hoth z nie kanonicznym zakończeniem powodował, że ciekawiło co by były gdyby !
@Need: Uwielbiałem walkę mieczami świetlnymi, w Jedi Academy to był chędożony majstersztyk. Jako że seria nie była i nie jest kontynuowana, z braku laku The Force Unleashed się ogrywało. Naprawdę spoko siekanka, choć jednak brakowało cholernie dużo do wspomnianego JA.