Wpis z mikrobloga

@Koller: nie chcę nikogo obrażać ale moim zdaniem większości lekarzy brakuje analitycznego myślenia. Prowadzi to do tego, że w większości leczą objawy zamiast cofnąć się do przyczyn i zapobiec im
  • Odpowiedz
  • 1
@Koller: dziwne ze ktos je używa. Na nie za bardzo trzeba uważać a rtęć nie jest jakims tam pierwoastkiem. Po 1 pęknięciu w dobrej temperaturze i szybkiej reakcji nic wam nie będzie ale niektórzy myślą ze ten srebrny płyn w środku to jakiś płyn. Już dawno powinny byc wycofane


No wcale rtęć nie jest pierwiastkiem xD
  • Odpowiedz
@Koller: Kto to jest lek. med? Kretyn przekonany o własnej nieomylności bo skończył sobie trudne studia. Prawdziwy lekarz zaczyna się od stopnia doktora. Bo ma teorię i praktykę!!! Bo wie, że choroby mogą wyglądać troche inaczej niż napisano w podręczniku. Potrafi myśleć krytycznie. I mam w dupie ból dupy wykopowych lek medów. Moje doświadzczenia pokazują, że jest tak jak napisałem. Jak wchodzisz do lek meda to na 99% zostaniesz potratrakowany
  • Odpowiedz
Kiedyś podobnie chciałem oszukać ale zamiast herbaty wykorzystałem palnik gazowy. Jako gówniarz nie wiedziałem że tak szybko pójdzie i w jednej chwili wszystko dupło. Wiedziałem, że to groźne i muszę znaleźć tą rtęć ale nie udało się. Minęło już chyba z 20 lat i dalej wszyscy żyją
  • Odpowiedz
@Koller: i on jest lekarzem xD

Also...

Odnośnie tej pasty to czytałem swego czasu o przypadku medycznym w którym jakieś dziecko wpieprzyło właśnie rtęć i zgłoszono się z nim dość późno do szpitala. Bez żadnej specyficznej odtrutki, ani helacji, ani niczego innego po prostu stwierdzono że dziecko samo 'wydali' tę rtęć i tak też było.

W rtęci trujące są tylko jej opary.
  • Odpowiedz
@MagnitudeZero: Tytułu lek. med. nie ma i nigdy nie było - niech to będzie najlepszą recenzją dla twojego wartościowego postu. Wiązanie doktoratu z doświadczeniem to dopiero szarża intelektualna.
  • Odpowiedz
  • 43
@MagnitudeZero co xD
Dr n. med. to tytuł za działalność naukową, a nie za wieloletnią praktykę kliniczną, geniuszu xD Pomijając, że nie istnieje tytuł 'lek. med.'.
  • Odpowiedz
  • 11
@MagnitudeZero Mnie?
Colego, poświęciłeś przynajmniej kilkanaście minut życia na napisanie długiego, emocjonalnego komentarza, w którym nazywasz 'lekmedów' kretynami bez szkoły.
Ja wytknąłem Ci krótko dwa błędy w poście.
Porównianie stopnia pieczenia kukli pozostawię widowni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz